راه‌ رفع بوی نامطبوع تهران چیست؟

مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب و آزمایشگاه‌های استان تهران درباره دلایل بوی نامطبوع در تهران گفت: با توجه به این‌که پراکندگی بسیاری در استشمام این بو وجود داشت، نمی‌توان گفت که آلودگی به صورت نقطه‌ای و از یک منطقه بوده چراکه اگر ناشی از فاضلاب باشد، میزان گستردگی بو تا این حد نیست؛ در نتیجه لازم است تحقیقات گسترده‌ای درباره شدت، غلظت و پذیرش حالت بو صورت گیرد.

مهم‌ترین هدفمان توسعه فرهنگ محیط زیستی است

محمد گل بوستانی، مدیر سازمان مردم نهاد ایران وایا اکوتوریسم در گفت‌وگو با سلام نو با تاکید بر اینکه مهم‌ترین هدف مجموعه برداشتن گامی مثبت در راستای فرهنگ‌سازی در کشور است، گفت: ما زمانی که برای پاک‌سازی به مناطق مختلف کشور می‌رویم تلاش داریم تا ظرفیت‌های گردشگری آن مناطق هم فعال تر شوند.

باران هم جلوی‌ بوی نامطبوع را نگرفت!

بوی نامطبوع بار دیگر بخش‌هایی از تهران را فراگرفت و بارش باران هم نتوانست مانع از انتشارش شود.

هوا برای گروه‌های حساس همچنان ناسالم است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هم اکنون میانگین کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

ورود استانداری تهران به قضیه بوی نامطبوع

استاندار تهران از ارزیابی مناطقی که در آنها بوی نامطبوع منتشر شده است توسط دستگاه‌های سنجش سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد.

فردا منتظر بارش باران باشیم؟

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی به دنبال تشدید بارش باران و برف امروز و فردا ( دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ آذرماه ) شاهد بارش شدید برف و باران و وزش بادهای شدید در نقاط مختلف کشور خواهیم بود که احتمال آبگرفتگی معابر و لغرندگی جاده‌ها وجود دارد، بنابراین هموطنان مراقب باشند.

گزارش سازمان ملل: ثبت رکورد جدید از آلودگی هوا در آسیا

طی چند ماه گذشته مواردی از تشدید آلودگی هوا در مناطق مختلف، ثبت رکوردهای جدیدی را در سراسر آسیا در پی داشته است.

کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل می‌شود

معاون عمرانی استانداری تهران گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران امروز تشکیل می‌شود و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

ممنوعیت ورود کامیون‌ها به تهران به‌دلیل آلودگی هوا

رئیس پلیس راهور فاتب گفت: ممنوعیت ورود انواع کامیون به پایتخت یه دلیل استمرار آلودگی هوا تا اطلاع ثانوی تمدید شد.

پیش‌بینی هواشناسی تا ۳ روز آینده

سازمان هواشناسی طی اطلاعیه‌ای با اعلام ماندگاری آلودگی هوا طی فردا، شنبه و یکشنبه در شهرهای صنعتی و پُر جمعیت برای گروه‌های حساس هشدار صادر کرد.