بلایی که مژه مصنوعی بر سر چشم‌هایتان می‌آورد

یکی از آرزوهای بسیاری از خانم ها، داشتن مژه بلند برای حضور زیباتر در مجالس زنانه است. برخی از خانم‌ها برای این منظور، استفاده از مژه مصنوعی را در دستور کار قرار می‌دهند. اگرچه این راه‌حل زیبایی چهره شما را دو چندان می‌کند، اما باید بدانید در صورتی که استفاده از این ترفند را محدود نکنید مشکلات زیادی می‌تواند برای شما به وجود بیاید.

کبدتان را با سرکه و انگبین پاکسازی کنید

سرکه انگبین از ترکیب سرکه سیب یا سرکه انگور و عسل طبیعی به‌دست می‌آید؛ هر دو ماده‌ای طبیعی و شگفت‌انگیز هستند. علاوه بر این، افزودن عسل طبیعی به سرکه باعث می‌شود خواص دارویی آن برای سلامتی هم چند برابر شوند.

خطر جدی سقط جنین با امواج وای.فای

تحقیقات جدید نشان می‌دهد وای فای و موبایل که حوزه مغناطیسی ایجاد می‌کنند، خطر سقط جنین زنان باردار را ۵۰ درصد افزایش می‌دهد.

بیماری کبدی که رنگ شما را زرد می‌کند

اکرم پورشمس متخصص گوارش و کبد اظهار کرد: یرقان بیماری کبدی است که ابتلا به آن سبب زرد شدن رنگ پوست، مخاط دهان و چشم‌ها خواهد شد. معمولاً در اثر تجمع غلظت بیلی روبین که رنگ دانه صفراوی است به زیرپوست و مخاط، رسوب کرده و بیماری یرقان یا زردی ایجاد می‌شود.

داروی ضد فشارخون «لوزارتان» واقعا سرطان‌زاست؟

درحالی حاشیه‌ها درباره داروی لوزارتان در چند مدت گذشته خبرساز بوده که در اطلاعاتی که در سایت لایو ساینس آمده، اشاره شده که مصرف‌کنندگان این دارو نباید نسبت به این موضوع مضطرب شوند، چراکه درصد اینکه داروهای فشارخون بخواهند انسان‌ها را با بیماری سرطان درگیر کنند پایین است.

هشدار هواشناسی به تهرانی‌ها

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز در پاره‌ای از نقاط استان به‌خصوص بخش‌های جنوبی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.