سود عجیبی که نصیب دلالان خودرو شد!

کارشناس صنعت خودرو گفت که قیمت‌گذاری دستوری موجب اعطای رانت به برخی افراد شد تا مبلغی بین ۵۰ تا ۶۰ هزار میلیارد تومان منفعت کسب کنند در حالی که مصرف‌کنندگان اصلی هیچ سودی نبردند.

قیمت خودرو امسال چقدر بالا می‌رود؟

قائم مقام دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: قیمت خودرو امسال حداقل ۳۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. مواردی نظیر دستمزد و قیمت دلار به شدت روی قیمت خودرو تاثیر خواهد گذاشت.

نرخ انواع مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار + جدول

 آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع مرسدس بنز و ب.ام.و صفر در بازار تهران طی فروردین ماه ۹۹ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد؛

قیمت روز محصولات سایپا (۹۸/۰۱/۱۹)

در جدول زیر قیمت روز محصولات سایپا را مشاهده می‌کنید:

مظنه خودروهای ژاپنی در بازار تهران + جدول

آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای ژاپنی در سطح بازار پایتخت طی فروردین ماه ۹۹ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

ارائه سازکار کنترل بازار خودرو تا پایان فروردین

قیمت های خودرو‌ها در مبدا تغییری نکرده و برای کنترل بازار هم تا پایان فروردین برنامه‌ای ارائه خواهیم کرد.

قیمت روز محصولات ایران‌خودرو (۹۹/۰۱/۱۹)

قیمت روز محصولات ایران‌خودرو به شرح زیر است.

کاهش ۹۰ درصدی پروازهای داخلی

در حالی که دو روز گذشته گفته می‌شد که اعتباری حدود هزار میلیارد تومان برای کنسلی پروازها در هفته‌های گذشته پرداخت شده است.

مظنه خودرو فولکس در بازار +جدول

آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودرو فولکس واگن در سطح بازار پایتخت طی فروردین ماه ۹۹ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

قیمت خودرو در کارخانه افزایشی می‌شود؟

عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن گفت: قاعدتا شرایط قیمت‌گذاری خودرو برای سال ۹۹ تغییر خواهد کرد اما هنوز جزییات آن مشخص نشده است.