اطلاعیه داتیس‌خودرو در خصوص خودروهای ثبت نامی

شرکت داتیس‌خودرو در راستای ترویج فرهنگ مشتری مداری و در پاسخ به حاشیه‌سازی برخی از رسانه‌ها وافراد که به دنبال خدشه دار کردن نام این مجموعه هستند، به اطلاع مشتریان محترم می‌رساند از تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۷ امادگی آن را دارد تا بر طبق مفاد مندرج در قرارداد فی مابین و در صورت تکمیل وجه از سوی مشتریان، خودروهای ثبت نامی را به‌صورت آنی تحویل نماید.

امکان قاچاق از سوی جایگاه‌دار ناچیز است

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت با بیان اینکه مصرف بنزین در تهران برابر ۱۵ استان است، گفت: اکنون بنزین تولیدی مطابق استاندارد است و نسبت به گذشته صد در صد بهتر شده است.

پارکبان‌ها دوباره برمی‌گردنند؟

مدت‌هاست که پرونده استفاده از پارکبان برای مدیریت پارک حاشیه‌ای بسته شده اما حالا زمزمه هایی به گوش می‌رسد که برخلاف مصوبه وزارت کشور، دوباره پارکبان‌ها به خیابان‌های تهران بازگردند.

خودروهای بالای نیم میلیارد تومان بازار + جدول

بررسی‌های میدانی از جدیدترین قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که تویوتا CH-R تیپ لانچ ۲۰۱۸ در بین خودروهای خارجی به عنوان ارزان خودروی خارجی و با نرخ ۵۰۵ میلیون تومان در بازار داد و ستد می‌شود.

چاره‌ای جز سهیه‌بندی بنزین وجود ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هیچ تصمیمی درباره افزایش و یا ۲ نرخی شدن بنزین در دولت و مجلس اتخاذ نشده است، گفت: دولت فعلا تصمیم گرفته که ساماندهی سوخت را از طریق احیای کارت سوخت که زیر ساخت‌های آن فراهم است، انجام دهد.

موج جدید گرانی خودرو در راه است؟

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: چندین خودروساز ارقامی معادل ۶۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان بابت ثبت‌نام خودروهای وارداتی از مردم پول گرفته‌اند و هیچ خودرویی به آنان تحویل نداده‌اند و صاحبان این شرکت‌ها هم راست راست راه می‌روند و هیچ نهاد مسؤول و ناظری هم به آنها کار ندارد.

اعلام قیمت جدید محصولات سایپا + جدول

شرکت سایپا قیمت جدید برخی از محصولات خود را اعلام کرده است.