رقبای اوپک ضعیف می‌شوند

دبیرکل اوپک در برآوردی خوشبینانه از وضعیت بازار در سال ۲۰۲۰، اعلام کرد رشد عرضه نفت شیل آمریکا در سال میلادی آینده آهسته خواهد شد.

کشف ۳۴هزار لیتر سوخت قاچاق در کردستان

کردستان فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف ۳۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در راستای مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی خبر داد.

تکلیف کارت‌های سوخت چه شد؟

کارت سوخت با هدف سامان دادن به وضعیت مصرف و کنترل قاچاق مطرح شد و اقدامات متعددی نیز برای استفاده فراگیر آن انجام شد اما نقد وارده به آن این بود که کارت سوخت در اختیار همه صاحبان وسایل نقلیه نیست البته آن‌طور که مسئولان نفتی اعلام کرده‌اند اکنون مشکل چندانی در این بخش وجود ندارد.

قیمت جهانی نفت (۹۸/۰۸/۲۲)

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۸ سنت معادل ۰.۳ درصد کاهش به ۶۱ دلار و ۸۸ سنت رسید.

جاماندگان ثبت‌نام کارت سوخت چه کنند؟

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآروده‌های نفتی تصریح کرد: ثبت نام کارت سوخت هوشمند در بستر فضای مجازی امکان‌پذیر نیست و تنها از طریق دفاتر پلیس ۱۰+ و نیازمند مراجعه حضوری متقاضی است.

قیمت جهانی نفت امروز ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

نرخ نفت برنت دریای شمال امروز با ۱۴ سنت معادل ۰.۲ درصد کاهش به ۶۲ دلار و ۴ سنت در هر بشکه رسید.

پدیده‌‌ای به نام قیر‌ تقلبی در پروژه‌های راه‌سازی‌!

سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد.

افزایش قیمت بنزین صحت دارد؟

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این که انتشار اخباری مبنی بر افزایش نرخ بنزین شایعه و گمانه زنی است تصریح کرد در صورت ابلاغ هر تصمیمی در این باره، موضوع از سوی این شرکت اعلام خواهد شد.

اردکانیان از سرمایه‌‌گذاری در طرح‌های جدید خبر داد

به گفته وزیر نیرو، سه هزار و ۶۶۸ میلیارد تومان طی امسال در طرح‌های آب و برق استان کرمان سرمایه‌گذاری شده است.

واکنش زنگنه به ماجرای افشای فساد؛ بعداً صحبت می‌کنیم

وزیر نفت در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهوری مبنی بر فساد ۷۰۰ میلیون دلاری و تأکید به وزیر نفت برای افشا و توضیح در مورد آن گفت: آنرا بعدا صحبت می‌کنیم.