ضرورت توسعه حمل و نقل ریلی برای فولادسازان

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، اصلی‌ترین برنامه‌های فولاد خوزستان را ادامه توسعه در بالادست زنجیره فولاد برای تامین پایدار سنگ آهن، کنسانتره و تسریع در اجرای پروژه‌هایی نظیر افزایش ظرفیت‌های تولید و بهینه‌سازی طرح‌های زیست محیطی عنوان کرد که مصاحبه ایشان از نظر می‌گذرد:

تولید کنسانتره فسفات افزایش یافت

میزان تولید کنسانتره مجتمع فسفات اسفوردی طی ۶ ماهه نخست امسال، ۲۰ درصد افزایش یافت.

بومی‌سازی ۱۲ هزار قطعه در یک شرکت فولادی

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، پنل علمی نیازمندی‌های فناوری صنایع که در حاشیه نمایشگاه فرصت‌های ساخت و رونق تولید استان هرمزگان برگزار شد را مثبت ارزیابی کرد و بر لزوم استفاده از توان مراکز علمی و دانشگاهی در جهت بومی‌سازی و رونق تولید تاکید کرد.

صادرات ۹۰ درصد فولاد یک شرکت داخلی به ۳ کشور

عزیز قنواتی به مزیت جانمایی صحیح در افزایش رقابت‌پذیری شرکت‌های فولادی، تولید محصول کیفی و مطابق با استانداردهای جهانی و اهمیت بازاریابی و فروش صادراتی پرداخت.

کارخانه اسیدسولفوریک مس سرچشمه افتتاح شد

کارخانه اسیدسولفوریک مجتمع مس سرچشمه به عنوان بزرگترین طرح زیست محیطی مس کشور با حضور رئیس‌جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

تولید ۳۴.۵ میلیون تنی مس در کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲.۵ میلیارد یورو طرح مسی در استان‌های کرمان، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان و یزد اجرا می‌شود.

افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح فولادی

رئیس‌جمهوری اعلام کرد: در سفر کرمان، شاهد افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح عظیم فولادی بودیم.

رئیس‌جمهوری: گل‌گهر بهشت معدنی ایران است

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهوری گفت: گل گهر بهشت معدنی است، در دنیا استخراج معادن در عمق هزار و ۵۰۰ متر تا ۳ هزار متر است اما در گل گهر مس و آهن از سطح زمین بیرون می‌آید و معدن سرمایه عظیمی است و تنوع معدنی در کشور داریم و اکتشافات جدیدی به ثبت رسیده است.

عدم بهره‌برداری از معدن، پروانه را باطل می‌کند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در صورتی که صاحب پروانه بهره‌برداری معدن بعد از مدت تعیین شده ۳ ساله هیچ‌گونه بهره‌برداری از معدن نداشته باشد، پروانه باطل می‌شود.

اعطای جایزه ملی کیفیت به یک شرکت فولادی

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان در شانزدهمین جشنواره جایزه ملی کیفیت ایران تندیس سیمین دریافت کرد.