برنامه‌‌ مهم سازمان جنگل‌ها برای معدنی‌ها

معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: باید حرکت صنعت، معدن، محیط‌زیست و منابع طبیعی را هماهنگ کنیم تا اهداف توسعه پایدار محقق شود.

عرضه کم و تورم موجب آشفتگی بازار خودرو شده است

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه عرضه کم و تورم موجب آشفتگی بازار خودرو شده است، گفت: دلالانی که برای کسب سود وارد این بازار می‌شوند زیان خواهند کرد.

راه‌اندازی سامانه شناسایی پیمانکاران «ایرانول»

سامانه شناسایی تامین‌کنندگان و پیمانکاران شرکت نفت ایرانول به منظور شفاف‌سازی، حذف واسطه‌ها و مستند‌سازی، تحت نظارت و کنترل مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به آدرس www.iranol.ir رونمایی و راه‌اندازی شد.

برنامه‌ریزی جدی برای اصلاح تعرفه آب و برق

وزیر نیرو اعلام کرد که با وجود شرایط تحریم و محدودیت‌هایی که علیه اقتصاد ایران به وجود آمده، مقدمات لازم برای پیوستن به اتحادیه اوراسیا فراهم شده است.

خودرویمان را گازسوز کنیم یا نه؟

تعمیرکاران خودرو درحالی مردم را از خرید خودروهای دوگانه‌سوز منع ‏می‌کنند که فعالان صنعت خودرو می‌گویند دوگانه‌سوز کردن خودروها براساس استانداردهای مشخص انجام می‌شود.

بهره‌برداری از پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس

مرحله سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس در غرب بندرعباس امروز (دوشنبه) با حضور دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید.

تدابیر ویژه برای صادرات از شهرک‌های صنعتی تهران

جلسه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با رئیس سازمان توسعه تجارت برای به‌کارگیری تدابیر ویژه برای صادرات از شهرک‌های صنعتی استان تهران برگزار شد.