رحمانی: دلالان پتروشیمی زمین‌گیر می‌شوند

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تمهیدات اتخاذ شده برای رصد دقیق مشتریان داخلی محصولات پتروشیمی گفت: پیش‌بینی می‌شود با بهبود فضای کسب و کار و رفع گره‌های تاریک فرآیندها، پایان عرصه دلالی را در حوزه پتروشیمی به زودی رقم خواهیم زد.

اصفهان، رتبه اول سازگاری با کم‌آبی در کشور

هاشم امینی گفت: در مجموع اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در بخش فنی و فرهنگی و قانونی توانسته‌ایم ۲۳ملیون متر مکعب آب را ذخیره کنیم.

نوسان ۵۰ درصدی نرخ نفت در ما‌ه‌های اخیر

مدیرعامل گروه ویتول در کنفرانس نفت و گاز آسیا اعلام کرد قیمت‌های نفت خام به دلیل ابهامات پیرامون عرضه و تقاضا که ناشی از فضای سیاسی در خاورمیانه و اختلافات تجاری میان امریکا و چین است، شکننده مانده‌اند.

شکایت زنگنه از نماینده مجلس به کجا رسید؟

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: شکایت بیژن زنگنه وزیر نفت از یک نماینده درباره اظهاراتش در مورد جکت اوراق شده و دستگاه کارت خوان به دادگاه ارجاع شد.

احتمال خرید تهاتری نفت ایران توسط روسیه!

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با اشاره به اعلام مقامات دولت روسیه مبنی بر خرید نفت از ایران، نحوه پرداخت بهای نفت کشورمان از سوی روسیه را تشریح کرد.

سرمایه‌گذاری‌های ریلی کافی نیست

نماینده مردم سبزوار گفت: در حال حاضر میزان سرمایه گذاری ریلی جوابگوی برنامه‌های معدنی نیست و ما سرمایه‌گذاری‌های معدنی‌ را پی‌گیری می‌کنیم.

افتخاری جدید برای فولاد مبارکه

بر اساس ارزیابی کمیته تخصصی معدن و صنایع معدنی این رویداد، شرکت فولاد مبارکه شایسته کسب عنوان «واحد برتر در زمینه سازگاری با کم آبی» شناخته شد و لوح تقدیر این همایش توسط همایون حائری معاون وزیر نیرو به شرکت فولاد مبارکه اهدا گردید.