سلطانی‌فر‌: از نمایشگاه ورزش حمایت می‌کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: بی‌تردید راه یابی کالاهای ورزشی به سبد خانواده‌های ایرانی مرهون بالندگی کیفی و طراحی‌های خلاقانه؛ چشم نواز و هنرمندانه است.

گسترش‌نیوز: به گزارش ستاد خبری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، دکتر مسعود سلطانی فر با بیان این مطلب گفت: در سالی که مزین به شعار "حمایت از کالای ایرانی" است با احساس اطمینان و غرور برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ورزش را به فال نیک گرفته و برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها را برای تبادل تجربیات و آشنایی بیشتر جامعه صنعت ورزش کشور با یکدیگر و همچنین صنایع مشابه خارجی لازم دانسته و از آن حمایت می‌کنم.

به گفته وی، دستیابی به خودکفایی، تسخیر بازار داخلی، صادرات برندهای برتر به فراسوی مرزها، درخشش نام کالای ایرانی بر تنپوش ورزشکاران کشورمان و نفرات و تیم‌های خارجی در رویدادهای مختلف موجب فخر و اعتلای نام ایران زمین خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان متذکر شد: انتظار دارم تولیدکنندگان صنایع ورزشی داخلی با افزایش دانش و مهارت مربوط به این صنعت عظیم و فراگیر و به روزرسانی اطلاعات مربوطه و انجام رقابت‌های سالم توجه همگان را به کیفیت و هنر در این آوردگاه تجاری نیز جلب کرده و با جذب بازارها؛ رونق اقتصادی و کارآفرینی بیشتری را در این عرصه فراهم کنند.

سلطانی فر همچنین از حمایت وزارت خانه متبوع خود از هرگونه پیشرفت ارکان ورزش کشور چه در بخش فعالیت‌ها و مسابقات و چه در قالب سرمایه گذاری‌های مرتبط خبر داد.

براساس این گزارش، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ۲۱ مهرماه با حضور وزیر محترم ورزش و نو جوانان و تنی چند از مسئولان بلند پایه کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح و تا ۲۴ مهرماه پذیرای علاقمندان به این رشته ورزشی می‌باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید