رویداد صنعت ساختمان، محرک صادرات و اشتغال

حسین زاده گفت: اهمیت بخش ساختمان در توسعه صادرات کشور، به ویژه صادرات خدمات فنی و مهندسی سبب شده که اغلب مراکز نمایشگاهی کشور ظرف سال‌های اخیر برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی ساختمان و صنایع وابسته به آن را در تقویم نمایشگاه‌های خود منظور نمایند.

رویداد تخصصی کشاورزی، معیار رونق تولید در کشور

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی گلستان با اشاره به اینکه حمایت از دانش‌بنیان‌ها و استارت آپ‌های کشاورزی در دستور کار قرارگرفت گفت: نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی کشاورزی استان گلستان شاخص و معیاری برای توسعه و رونق تولید در کشور محسوب می‌شود.

مژده به طرفداران کنسرت و موسیقی

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با امکانات جدید و حرفه‌ای در زمینه صوت و نور، توانسته رضایت بسیاری از مخاطبین را جلب نماید.

باکو میزبان رویداد بین‌المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه تخصصی کالای ساختمان و تاسیسات و خدمات مهندسی در باکو برگزار می‌شود.

رونمایی از ۸ محصول نانویی در اگروفود ۲۰۱۹

همزمان با برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ‏ماشین‌آلات و صنایع وابسته، ۸ محصول مبتنی بر فناوری نانو با کاربرد در صنایع غذایی معرفی شدند.

پیشرفت پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان چشمگیر است

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: از آنجایی که پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان را خودم کلنگ زنی کرده‌ام شاهد پیشرفت این پروژه به ویژه در دوره آقای نوروزی، شهردار اصفهان بوده‌ام.

توسعه صادرات در گرو برگزاری موفق نمایشگاه‌های خارجی

بهمن حسین زاده در بازدید ازنمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی نخستین گام برای توسعه صادرات را برگزاری موفق نمایشگاه‌های خارجی دانست و گفت: این مهم در سال‌های گذشته به دلیل نبود خلاقیت لازم کمتر مورد توجه قرار گرفته است.