امروز، پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

خبر خوش حناچی: مترو به سایت تهران می‌آید

شهردار تهران به حسین زاده نسبت به تحت پوشش قرار گرفتن نمایشگاه بین‌المللی تهران در مسیر خط مترو منشعب از خط ۹ و ۱۰ قول مساعد داد.

فاینکس؛ فرصتی برای بسترسازی ایده‌های نو

مدیرعامل رایان بورس، بازار سرمایه را با توجه به برخورداری از شفافیت بالا و حضور صنایع مختلف در آن کارآمدترین مسیر برای رونق تولید دانست و گفت: با مدیریت سرمایه و تلاش برای ورود نقدینگی به بورس می‌توان مستقیم از تولید داخلی حمایت کرد.

«ایران‌هلث»، امتیازی برای شرکت‌های توسعه نیافته

مدیر برگزاری نمایشگاه ایران‌هلث گفت: اهدافی که این نمایشگاه به دنبال آن است، افزایش صادرات از طریق تولیدات داخلی و تبادل تجربیات با تولیدکنندگان بزرگ بین‌المللی و بومی‌سازی محصولات آنان است.

اصفهان میزبان معتبرترین رویداد نمایشگاهی دام و طیور

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان از ۲۷ فروردین‌ماه در اصفهان آغاز می‌شود تا این شهر به مدت چهار روز میزبان معتبرترین رویداد نمایشگاهی دام و طیور کشور باشد.

تصاویر/ سفر مجازی به نمایشگاه محیط‌زیست تهران

از روز گذشته نمایشگاه محیط زیست در سایت تهران کلید خورده و تا ۲۷ فروردین نیز ادامه دارد.

مشارکت ویژه ۲۰ شرکت بیمه‌ای در فاینکس

به گزارش گسترش‌نیوز شرکت‌های فعال در حوزه بیمه شامل بیمه‌های آسیا، مرکزی، سامان، ملت، تجارت نو، پارسیان، البرز، دانا، زندگی خاورمیانه، پاسارگاد، ایران، دی، آرمان، نوین، کوثر، امید، میهن، حکمت، در دوازدهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور دارند.

کدام بانک‌ها در فاینکس ۲۰۱۹ حضور دارند؟

به گزارش گسترش‌نیوز بانک‌های آینده، توسعه تعاون، صادرات، ملی، پست‌بانک ایران، اقتصاد نوین، تجارت، حکمت ایرانیان، ملت، کشاورزی، پارسیان و توسعه صادرات ایران در دوازدهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور دارند.