بازید وزرای ایران و ازبکستان از نمایشگاه ایران

وزرای دو کشور ایران و تاجیکستان از نمایشگاه ایران در تاشکند بازدید کردند.

معرفی پیمانکار ساخت پاویون ایران در «اکسپو ۲۰۲۰»

مشاورمدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی و عضو ستاد ملی اکسپو ۲۰۲۰ دوبی گفت: انتخاب پیمانکار ساخت از هفته آینده با بررسی درخواست‌های رسیده آغاز خواهد شد و بعد از ارزیابی شرکت‌های سازنده حداکثر در ۲۰ روز آینده نهایی و معرفی خواهد شد.

برگزاری دومین نمایشگاه صنعت ساخت

دومین کنفرانس و نمایشگاه صنعت ساخت با حضور ۵ کشور منطقه‌ای ۸ الی ۱۰ دی ماه امسال و با حضور صاحبان صنعت صاحبان سرمایه، مسئولان و تولیدکنندگان ایرانی و بازرگانانی از عراق و سوریه قطر و عمان در محل هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

نمایش صنعتی به برکت ۸۰ سال تجربه بومی

نمایشگاه رنگ و رزین تهران با عنوان تجاری (IPCC) بدون شک مهم‌ترین و برجسته‌ترین رویداد حوزه رنگ و پوشش در تمام منطقه خاورمیانه است. این یک ادعا نبوده و واقعیت دارد چرا که بر اساس نظر کارشناسان بین‌المللی کیفیت رنگ و رزین تولیده شده در ایران، قابل رقابت با محصولات آسیایی و حتی اروپایی است.

ضرورت استفاده از فناوری‌های جدید در میادین تره‌بار

شهردار تهران با حضور در غرفه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در «سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند»، از طرح‌های این سازمان در راستای استفاده از فناوری‌های جدید در میادین میوه و تره بار دیدن کرد.

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه صنعت رنگ

اهمیت نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری تهران موجب شده است تا با وجود تحریم‌های ظالمانه، هجده کشور جهان در این نمایشگاه حضور دارند.

از متالکس تا متافو

رویدادهای نمایشگاهی معدن و سنگ از جمله رویدادهای نمایشگاهی قابل توجه در هر کشوری به شمار می‌روند آشنایی با آخرین فناوری‌ها و فناوری‌های روز در عرصه اکتشاف، استخراج و فرآوری کانی‌ها با بهره‌گیری از ماشین‌الات صنعتی و نیروی کار ماهر از جمله اهداف برگزاری چنین رویدادهای نمایشگاهی در هر کشوری است.

هر آنچه باید درباره مدیریت غرفه بدانیم

برای اینکه بتوانید در نمایشگاه‌ها حضوری موفقیت‌آمیز داشته باشید نیاز به یکسری موارد ازجمله زمان درست و اجرای درست وظایف به‌وسیله‌ی گروه اجرای است. با مدیریت درست نمایشگاه‌ها و اجرای دقیق وظایف توسط اعضای گروه و همچنین اجاره تجهیزات نمایشگاهی شما می‌توانید در نمایشگاه حضور موفقیت‌آمیزی داشته باشید.

آخرین خبرها از محل‌ برگزاری نمایشگاه کتاب

رئیس مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از اتمام بررسی‌های مکان نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: شورای سیاست‌گذاری در جلسه هفته آینده خود تکلیف نمایشگاه کتاب را مشخص خواهد کرد.

نمایشگاه چاپ تهران یا بنگاه بازاریابی داخلی

سعید کلاری - کارشناس حوزه چاپ