نمایشگاه بین‌المللی کتاب برگزار می‌شود؟

رییس نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: قطعا نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در فصل بهار برگزار نخواهد شد.

نمایشگاه بهاره کانتون آنلاین برگزار می‌شود

دولت چین اعلام کرد نمایشگاه بهاره کانتون، قدیمی‌ترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری این کشور، در ماه ژوئن به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. قرار بود این نمایشگاه ۱۵ آوریل۲۰۲۰ افتتاح شود، اما به دلیل شیوع بیماری به تعویق افتاد.

برگزاری نمایشگاه قرآن در سال ۹۹ لغو شد

مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اعلام لغو برگزاری نمایشگاه قرآن در سال ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا و نامشخص بودن وضعیت عمومی کشور برای برنامه‌ریزی‌های بیشتر، گفت: تلاش شده است تا با برنامه‌هایی در ماه رمضان و حتی خارج از این ماه، جای خالی نمایشگاه قرآن برطرف شود.

نمایشگاه‌ها تا کی تعطیل هستند؟

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اعلام کرد: همه عناوین نمایشگاهی کشور تا نیمه دوم خرداد تعطیل خواهند بود.

چرا «شهرآفتاب» به نقاهتگاه کرونا تبدیل نشد؟

به گفته مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب در کشور تجهیزات کافی وجود دارد اما امکانات شهر آفتاب در هر شرایطی متعلق به همه مردم ایران است و آمادگی کامل را برای ارائه این امکانات به بیماران مبتلا به کرونا دارد.

بازدید رئیس‌جمهوری از نمایشگاه دستاوردهای داخلی

رئیس جمهور روز یکشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت، از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و دفاع و پشتیبانی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید کرد.

اقدام نمایشگاه تهران جهانی شد

خبر اختصاص دو سالن نمایشگاه بین‌المللی تهران به نقاهتگاه کرونا جهانی شد.

"شهر آفتاب و شهروند" در ازای بدهی‌های شهرداری واگذار می‌شود؟

شهردار تهران درباره واگذاری دو مجموعه "شهرآفتاب و شهروند" در ازای بدهی‌های شهرداری تهران گفت: این مصوبات باطل نشده؛ اما خیلی دوست نداریم این اتفاق بیافتد چون این دو مجموعه اصلی ترین دارایی های دُرشت شهرداری تهران هستند.

لغو یک نمایشگاه خودروی دیگر به خاطر کرونا

دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه خودروی پاریس اعلام کردند بخش اصلی رویداد خودرویی ۲۰۲۰ به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.