نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد افتتاح شد

نمایشگاه شهر هوشمند مشهد با حضور ستار هاشمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین محمدرضا کلائی شهردار مشهد افتتاح شد.

آخرین خبرها درباره برگزاری نمایشگاه‌های بهاره

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه برنامه‌های نظارتی و کنترلی اصناف تا پایان تعطیلات ادامه خواهد یافت، گفت: تا به امروز تصمیمی برای برگزاری نمایشگاه‌های بهاره اتخاذ نشده و در صورت نیاز و صلاحدید وزارت صمت این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

هم‌افزایی در نمایشگاه سیمکس سیرجان برای بومی‌سازی قطعات

دومین نمایشگاه و همایش بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و زنجیره تامین فولاد ۵ لغایت ۷ بهمن ماه ۹۸ در محل دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار می‌شود.

الزام برگزاری نمایشگاه‌های بهاره و فروش فوق‌العاده

سخنگوی ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: برگزاری نمایشگاه‌های بهاره الزامی است و ستاد تنظیم بازار با این تصمیم، کار اجرایی را به خود صنوف و فعالان اقتصادی، محول کرده است.

غیبت ایران در ۷ نمایشگاه خارجی

ایران از بین ۱۱ نمایشگاه گردشگری خارجی که برای شرکت در آنها سیاستگذاری کرده بود، در ۴ نمایشگاه حاضر شده و در ۷ نمایشگاه غایب بوده است.

نمایشگاه مدل‌های مینیاتوری لندن ۲۰۲۰ + تصاویر

نمایشگاه مدل‌های مینیاتوری لندن در سال ۲۰۲۰، نزدیک به ۲۰۰۰ نمونه از موتور‌های کششی تا کامیون‌های کنترل از راه دور را برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته است.

تفاهمنامه همکاری نمایشگاه بین‌المللی همدان و سلیمانیه عراق

حمید گلیپور گفت: تفاهمنامه همکاری بین این شرکت با نمایشگاه بین‌المللی سلیمانیه عراق به امضا رسید.

فضای ویژه آموزشی در مرکز نمایشگاهی ایران مال

کارگاه آموزشی ۳ روزه نظام آراستگی محیط کار (۵S) با رویکرد بهبود مستمر (KAIZEN APPROACH)، دی ماه۹۸‌ با همکاری یک شرکت بین‌المللی معتبر در سالن مذاکرات تجاری (B۲BHall) مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) برگزار شد.

نمایشگاه خودرویی پاریس ۲۰۲۰ بدون حضور فولکس‌واگن!

در خبر بد دیگر برای نمایشگاه‌های خودرویی، برند فولکس‌واگن ظاهراً در نمایشگاه پاریس ۲۰۲۰ شرکت نخواهد کرد. چندین رسانه فرانسوی گفته‌اند که برند اصلی فولکس‌واگن در رویداد خودرویی شهر نورها حضور نخواهد یافت.

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان برگزار شد + تصاویر

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته با حضور ۹۰ شرکت داخلی و خارجی در بندرعباس برگزار شد.