اگر می خواهید با کمپین بزرگمهر همراه شوید، بخوانید

اگر این خبر رو باز کردی بگو: «من یک روزنامه میخرم»

مدیر مسئول روزنامه صمت به مناسبت روز خبرنگار در ایده‌ای پیشنهاد به راه افتادن چالشی برای خرید روزنامه داده است.

گسترش نیوز: ناصر بزرگمهر مدیر مسئول روزنامه صمت پیشنهاد می‌کند روز خبرنگار را بهانه‌ای کنیم برای چالشی بزرگ و آینده‌ای بهتر


کمپین من یک روزنامه میخرم،
 به پاسداشت روز خبرنگار!

 


بارها در مورد خبرنگار و تفاوت آن با خبرگیر نوشته‌ام، این روزها هم که دوغ و دوشاب قاطی شده و همه با پسوند دکتر و استاد و خبره و پدر علم و مادر دانش و کدخدای دهکده جهانی به هم نان قرض می‌دهند و خرمهره‌هایشان را در بازار به قیمت خوب می‌فروشند حتما باید سکوت کرد تا برگ سبزی را که تحفه مقامات است از دست نداد.
سکوت می‌کنم و به سهم خود از طرف همه همکارانم در چند روزنامه تخصصی موسسه صمت (صنعت، معدن، تجارت) و موسسه روزگار وصل (روزگارما، اقتصاد، خودرو، معدن) از همه پیام‌ها و گل‌های شما عزیزان سپاسگزاری می‌کنم، اما پیشنهاد می‌کنم این روز را بهانه‌ای کنیم برای چالشی بزرگتر و آینده‌ای بهتر، از همه عاشقان آگاهی دعوت می‌کنم، که در این روز و هفته، حداقل یک عدد روزنامه (نامش مهم نیست) خریداری کنند. همین.
اگر ده درصد جمعیت ایران این کار را انجام دهند، در این هفته نباید یک روزنامه برگشت شود.
یادمان نرود، جامعه‌ای که روزنامه نمی‌خواند، مجله نمی‌خواند، کتاب نمی‌خواند، سینما نمی‌رود، تاتر نمی‌بیند، موزه را نمی‌شناسد، موسیقی گوش نمی‌کند، گورستان است و آدمیان آن با اینکه راه می‌روند و می‌خورند و پس می‌دهند، سال‌هاست مرده‌اند.
ناصر بزرگمهر / روزنامه‌نگار

 

مخاطبان محترم گسترش نیوز می‌توانند عکس یادگاری خودشان را با یک روزنامه، هفته‌نامه یا ماهنامه (فرقی نمی‌کند کجا و با چه عنوانی) برای ما در تلگرام به شماره  ۰۹۰۵۸۶۶۰۸۴۷ یا آدرس اینترنتی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید