۲۳ نماد بورسی متوقف شد

جدول ارائه شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران حاکی از توقف ۲۳ نماد معاملاتی به دلایل مختلف از تاریخ ۱۳ شهریور ۹۵ تا روز گذشته است.

دادوستد بیش از ۴ میلیارد سهم در بورس تهران

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲۲۴واحد رشد و به ارتفاع ۳۳۵ هزار واحد صعود کرد.

وجه پنهان رونق یکپارچه سهام در بازار سرمایه

جنب و جوش بورس‌بازان برای خرید طی روز گذشته را می‌توان نتیجه افزایش معنادار نرخ در بازار ارز، بورس کالا و بازار جهانی دانست.

تالار شیشه‌ای در اوج ماند

شاخص بورس امروز درحالی به ۳۳۲ هزار و ۵۶۷ واحد رسید که می‌توان گفت رکورد خود در نیمه مهر امسال که ۳۲۷ هزار و ۳۰۵ واحد بود را شکسته است و هیچ یک از شرکت‌ها در بورس و فرابورس منفی نبودند.

بورس کالا میزبان محصولات معدنی

تالار بورس کالا امروز (یکشنبه) شاهد عرضه محصولات متنوع صنعتی و معدنی از جمله شمش طلا است.

واکنش بورس به اعلام کلیات لایحه بودجه ۹۹

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در هفدهمین روز آذر، با رشد ۱۵۳۶.۲۳ واحدی به پله ۳۲۹ هزار و ۱۶۰ واحدی رسید.

واکنش بورسی‌ها به رشد نرخ دلار

شاخص کل بورس تهران با صعود ۶/ ۱ درصدی توانست در ارتفاع ۳۲۷ هزار و ۶۲۵ واحدی بایستد. این بالاترین سطح بسته شدن نماگر سهام در تاریخ است که با اوج‌گیری سهام بزرگ کالایی رقم خورد.

بورسی‌ها به خرید چه سهامی تمایل دارند؟

بورس تهران درحالی معاملات هفته منتهی به ۱۳ آذرماه را با حفظ نقدینگی در زمین بازی سهامداران خرد سپری کرد که این روند در جریان معاملات روز گذشته نیز ادامه یافت.

نفت گاز به بورس انرژی می‌رود

شرکت ملی نفت ایران برای دومین بار در ۱۰ روز گذشته، محموله ۲۶۰ هزار بشکه‌ای نفت گاز (گازوئیل) را به روش کشف پریمیوم فردا (۱۷ آذر) روانه بورس انرژی می‌کند.

روایت یک پیشکسوت از بلبشو بازار سرمایه

یک پیشکسوت بازار سرمایه ضمن بررسی شرکت‌های حاضر در بازار پایه اظهار کرد: شرکت‌هایی در این بازار قرار دارند که نباید باشند و باید به جایگاه خود در بازار سرمایه بازگردند.