رشد ۱۳۵ درصدی شاخص کل فرابورس

شاخص فرابورس ایران(آیفکس) در نخستین ماه زمستان امسال با رشد ۱۶ درصدی به کار خود پایان داد.

بورس سبزپوش شد

شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه) پنج هزار و ۲۰۲ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم ۴۱۱ هزار و ۲۱۱ واحد رسید.

عملیات بازار باز یک شبهِه بورس است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با تاکید بر اینکه عملیات بازار باز در واقع یک شبهِه بورس بوده که منتهی به کنترل نقدینگی می‌شود، گفت: این سیاست با توجه به نتایج مثبت بسیار مورد تایید است.

خبری که شاخص بورس جهانی را پایین کشید

بیشتر شاخص‌های مهم بورسی در اروپا و امریکا با ریزش بسته شدند.

تلاش بورس برای صعود

در نخستین دقایق معاملات روز چهارشنبه دوم بهمن ماه، شاخص کل بورس تهران روند کاهشی روزهای اخیر خود ادامه داد و وارد کانال ۴۰۵هزار واحدی شد. اما روند بازار به گونه‌ای است که احتمالا در ادامه روز شاخص دوباره رنگ سبز را به خود ببیند.

جزییات ۴ عرضه اولیه جدید در بازار بورس

به گفته افسانه اروجی، معاون فرابورس، به احتمال بسیار زیاد چهار شرکت جدید در بهمن ماه امسال در فرابورس عرضه اولیه خواهند شد. وضعیت مالی شرکت‌های در صف عرضه اولیه فرابورس چگونه است؟

بورس کالا میزبان عرضه انواع مواد پتروشیمی

بالغ بر ۲ میلیون و ۸۵۱ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۳۳ هزار میلیارد ریال در نخستین ماه زمستان امسال در تالارهای مختلف بورس کالای ایران دادوستد شد.

درخشش بورس در میان ۶ بازار سرمایه‌گذاری

طبق آمار اعلام‌شده، در ۱۰ سال اخیر از میان۶ بازار سرمایه‌گذاری، بورس با بازدهی ۲۳۸۲ درصدی در رتبه اول، قرار دارد.

معاملات پرریسک‌ فرابورسی داغ ماند

حتی در روزهایی مثل دیروز که شاخص کل بازارهای اصلی بورس و فرابورس منفی بودند، رنگ سبز نمادهای بازارپایه بر قرمز فزونی داشت.

بورس چه می‌شود؟

بازیگران سهام طی معاملات نخستین روز کاری بهمن‌ماه در آرایشی جدید مقابل هم قرار گرفتند و شرایط را برای نخستین اصلاح جدی دماسنج بازار در ابرکانال ۴۰۰ هزار واحد مهیا کردند.