سیاست جدید صمت برای بهبود شرایط

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هدف اصلی تحریم‌های ظالمانه دشمن، زمین گیر کردن تولید در کشور است اما این وزارتخانه با تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی، به مبارزه تحریم می‌رود.

رکورد «افق کوروش» در بورس تهران

شنبه مورخ ۲۷ بهمن ماه۹۷، تعداد ۵۰ میلیون سهم، معادل ۵ درصد از سهام شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" به روش ثبت سفارش در بورس تهران عرضه اولیه شد و مورد استقبال بازار قرار گرفت.

عرضه سهام «افق‌کوروش» در بورس تهران

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" روز شنبه مورخ ۲۷ بهمن ماه در بورس تهران انجام می‌شود.

جزئیات طرحی جذاب برای سرمایه‌گذاران

مدیرعامل بورس کالای ایران از آغاز معاملات اوراق آتی مبتنی بر واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری کالایی در آینده نزدیک خبر داد.

چند درصد از مردم در بازار سرمایه فعال هستند؟

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: حدود ۱۳ درصد از جمعیت کشور سهام‌دار هستند و تا پایان سال جاری تعداد نهادهای مالی در بازار سرمایه به ۶۵۰ نهاد می‌رسد.

برگزاری نخستین مسابقه معاملات الگوریتمی

نخستین مسابقه معاملات الگوریتمی بازار سرمایه آغاز شد و از امروز گروه های شرکت کننده به رقابت می پردازند و آینده بازار سرمایه را رقم می زنند.

آیسکو مؤیدی بر عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: عضویت سازمان بورس و اوراق بهادار ایران در سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار موسوم به آیسکو  علاوه بر اینکه خود یک دستاورد است، مؤیدی بر این است که بازار سرمایه ما شرایط بین‌المللی شدن را دارد.