امروز، پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

رونمایی از فین‌استارز پلاس در حاشیه فاینکس۲۰۱۹

مدیرعامل فرابورس ایران گفت: فرابورس ایران با هدف شناسایی و معرفی نوآوری‌‌ها در حوزه ‏فناوری‌های مالی از فین‌استارز پلاس به عنوان یکی از رویدادهای ‏تخصصی فین‌استارز ۲۰۱۹ در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (  فاینکس ۲۰۱۹ ) رونمایی می‌کند.‏

مشکلی به نام محتوا در نمایشگاه‌ها

علی حیدری / کارشناس بازار بورس

فین‌استارز در فرابورس ایران کلید خورد

مدیرعامل فرابورس ایران هدف از گردهمایی فعالان حوزه نوآوری و کارآفرینی، استارت‌آپ‌های فین‌تک و ارکان بازار مالی در پیش‌رویداد فین‌استارز پلاس را انعکاس دیدگاه‌های فعالان اکوسیستم نوآوری درباره این رویداد دانست و گفت: از این رو یک شروع قوی برای هفته آینده که زمان برگزاری فین‌استارز پلاس است، خواهیم داشت.

فاینکس، بزرگترین رویداد مالی کشور

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: افزایش ارتباطات را می توان از ویژگی های موثر نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (  فاینکس ۲۰۱۹ ) تحولی است که مخاطبان خود را پیدا کرده است و هر سال هم با قوت هر چه بیشتر دنبال می شود.

فاینکس ۲۰۱۹ اعتماد به ابزارهای بازار را افزایش می‌دهد

علی خسروشاهی در بررسی روند بازارسرمایه اشاره کرد: در کوتاه مدت و میان مدت و با توجه به عملکرد شرکت‌های بزرگ انتظار میرود، تا فصل مجامع روند بازار صعودی و با شیب ملایم باشد، هر چند که این مسیر همراه با نوسان‌های روزانه خواهد بود. در بلند مدت اما، باید به عوامل بنیادی توجه بیشتری کرد.

اتصال بورس ایران به بازارهای بین‌المللی آرزوست

معاون سابق وزیر صنعت، معدن و تجارت در ارتباط با دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه گفت: فاینکس۲۰۱۹ جایگاه ویژه‌ای برای واحد‌های تخصصی، به‌خصوص در مقطع فعلی و شرایط تحریم است، آخرین نوآوری‌ها در زمینه بورس در معرض دید شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان قرار گرفته‌ می‌شود.

کدام بازار در بورس پیشتازی می‌کند؟

شاخص بورس اوراق بهادار تهران دیروز با عبور از مرز ۲۰۰ هزار واحد رکورد جدیدی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.