جزییات ورود به سایت واریز یارانه حمایتی

آن دسته از هموطنانی که بعد از اعتراض از عدم دریافت یارانه معیشتی کد رهگیری دریافت نکرده اند، از امروز امکان وارد کردن شماره حساب واریز یارانه به جای کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir را دارند.

گسترش نیوز - وزارت کار طی اطلاعیه ای شیوه ورود به سامانه hemayat برای سرپرستانی که کد رهگیری دریافت نکرده اند را اعلام کرد.به اطلاع هموطنان می رساند، به منظور رفاه حال سرپرستان خانوار که امکان مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی برای خرید سیم کارت و ثبت درخواست در سامانه *۶۳۶۹# ندارند و نیز افرادی که به دلیل برخی مشکلات ارسال پیامک ، پس از ثبت درخواست در این سامانه کد رهگیری را دریافت نکرده اند از امروز ۱۱ آذرماه ۱۳۹۸ ، امکان وارد کردن شماره حساب واریز یارانه به جای کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir فراهم شده است .

YARANE.jpg

لذا متقاضیان می بایست با وارد کردن کد ملی، و شماره حساب واریز یارانه و کد امنیتی که در سایت برایشان نمایش داده می شود اقدام به ثبت درخواست رسیدگی به طرح حمایت معیشتی کنند.

لازم به ذکر است با توجه به این که سایت مذکور در بستر شبکه ملی اطلاعات کشور اقدام به ارائه سرویس می کند در زمان مراجعه به سایت باید تمامی فیلترشکن ها غیرفعال شوند ، در غیر این صورت سایت پیغام خطا را نمایش داده و کد امنیتی را به کاربر نشان نمی دهد .

منبع: مشرق

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها  

0 #8 فرهادرجبی 1398-09-12 09:06
اینجانب هیچگونه بسته حمایتی دریافت نکرده لطفا به درخواست اینجانب رسیدگی نماید باکمال تشکر
نقل قول کردن
0 #9 محمد نور محمدی 1398-09-12 10:56
۲۸۰۳۲۶۱۵۲۹ش ح ۲۰۸۲۲۷۴۷۲
نقل قول کردن
0 #10 زهرامنیری 1398-09-12 14:41
پس ما چیکارکنیم که موفق نشدیم ثبت نام یارانه معیشتی رو بکنیم .
نه کدرهگیری برامون اومده نه موفق شدیم از طریق سایتی که اعلام کرکردن ثبت کنیم . اصلا کد امنیتی وجود نداره که وارد کنیم . چه بدبختی برامردم بوجود آوردن . مخصوصا میخان هیچکس نتونه بگیره
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید