جاماندگان طرح‌ معیشت یک روز فرصت دارند

‌پس از واریز مرحله سوم طرح حمایت معیشتی دولت در تاریخ دوم آذرماه، جاماندگان این طرح ۱۰ روز فرصت داشتند اعتراض خود به سامانه #۶۳۶۹* ارسال کنند و با احتساب مهلت تعیین شده، فردا آخرین فرصت ثبت درخواست است.

گسترش‌نیوز: پس از واریز آخرین دور سبد حمایت معیشتی دولت، اعلام شد که افرادی که یارانه حمایتی دریافت نکرده‌اند، در صورتی که خود را مشمول دریافت یارانه می‌دانند ۱۰ روز مهلت دارند کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #۶۳۶۹* ارسال کنند.

maeeshat2.jpg

میزان حمایت ماهیانه بیش از ۱۸ میلیون خانوار از محل منابع مالی حاصل از افزایش نرخ بنزین برای خانوار یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانوار ۲ نفره ۱۰۳ هزارتومان، خانوار سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان بود.

قرار بود ۲۴ ساعت بعد از ارسال کدملی، کد رهگیری برای سرپرست خانوار ارسال شود که بنا به گفته سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی به دلیل حجم بالای پیامک‌ها ارسال کد رهگیری با تاخیر انجام شد.

«حسین میرزایی» در پاسخ به نگرانی افراد نسبت به سرنوشت اعتراض‌های ثبت شده‌شان، گفت که از میان پنج میلیون پیامک ارسالی که برخی تکراری یا از سوی افرادی به جز سرپرست خانوار بود، چهار میلیون پیامک صحیح ثبت شده است.

به گفته وی، ۶۰۰ هزار خانوار پس از دریافت کد رهگیری درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده‌اند.

منبع: ایرنا

دیدگاه‌ها  

+2 #8 نازمحمد كر 1398-09-11 20:45
باسلام ضمن عرض ادب و احترام بنده مستحق قطع يارانه معيشتي نمي باشم خواهشمنداست برقرار كنيد متشكرم
كد ملي ٦٢٨٩٨٤٧٦٤٣
نقل قول کردن
+3 #9 2219826171 1398-09-11 21:10
درخواست یارانه بنزین
نقل قول کردن
0 #10 گروگان 1398-09-12 06:09
از جیب ملت میزنن و با منت بخشی از اون رو نیندازن جلوشون.
نقل قول کردن
0 #11 Javad 1398-09-13 14:27
ماه قبل واسم واریز شد ولی این ماه ن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید