بلیت هواپیما دربرخی مسیرها تا ۶ برابر قیمت فروخته می‌شود

سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: با وجود درخواست‌های مکرر در خصوص سر وسامان دادن به نرخ بلیت‌ها، شاهدیم در برخی خطوط پر مسافر تا ۶ برابر نرخ دیگر روزها، بلیت به فروش می‌رسد.

گسترش نیوز- سید یاسر رایگانی درباره اینکه چرا با وجود رسیدن نرخ بلیت هواپیما در مسیر تهران – مشهد به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ایام ولادت امام رضا (ع) تعزیرات ورود نمی‌کند؟ افزود: بارها این موضوع را اعلام کرده‌ایم و امروز هم با نرخ یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومانی بلیت هواپیمای تهران – مشهد مواجه بودیم.

iranair-havapeima-951221.jpg

 وی گفت: با وجود درخواست‌های مکرر سازمان تعزیرات در خصوص سر وسامان دادن به نرخ بلیت‌ها، شاهدیم در برخی خطوط پر مسافر تا ۶ برابر نرخ دیگر روزها، بلیت به فروش می‌رسد.

 رایگانی افزود: هرچه مصاحبه می‌کنیم و فریاد می‌زنیم راه به جایی نمی‌رسد و شرکت‌های هواپیمایی آزادسازی را با رهاسازی اشتباه گرفته‌اند و چندمین بار می‌گویم وضع نرخ بلیت هواپیما در برخی خطوط پرمصرف رها شده است و هیچ نظارتی نمی‌شود.

 سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: چون نرخ کف و سقف مشخص نیست تعزیرات هم کاری نمی‌تواند بکند و فقط امیدواریم که این مصاحبه‌های مکرر اتفاقی را رقم بزند.

 رایگانی افزود: این ظلم به مردم است و در شرایطی که نرخ بلیت هواپیما از تهران به مشهد حداکثر ۳۵۰ هزار تومان است چرا برخی روزها به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد.

 وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نرخ قطار هم در همین مسیر به حدود ۴۵۰ هزار تومان رسید آیا ورود کرده‌اید؟ گفت: گزارشی داشتیم و معاون حقوقی شرکت راه آهن به سازمان تعزیرات دعوت شد و موضوع را بررسی کردیم.

 سخنگوی سازمان تعزیرات افزود: این مبالغ در واقع برای خدمات اضافه‌ای است که دفاتر گردشگری با عنوان هتل و خدمات ترانزیتی و گردشگری به این بلیت‌ها اضافه می‌کنند و شرکت راه آهن در این خصوص تخلفی مرتکب نشده است.

 رایگانی گفت: اشکال در نحوه درج آگهی است که قرار شد شرکت‌ها ملزم شوند نرخ بلیت قطار و هزینه این خدمات اضافه را جداگانه درج کنند.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید