آخرین تغییرات قیمت ارز (۹۷/۱۱/۲۷)

صرافی‌های بانک‌ها نرخ دلار را برای روز جاری، ۱۱ هزار و ۸۴۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با نرخ ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان خریداری می‌کنند.

آخرین تغییرات قیمت سکه و طلا (۹۷/۱۱/۲۷)

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۲۹۳ هزار تومان رسید.

کاهش ارزش دلار در برابر یورو

پس از آن که رئیس دفتر منطقه‌ای سن فرانسیسکو فدرال رزرو از احتمال توقف افزایش نرخ بهره خبر داد، ارزش دلار در برابر همتایانش کاهشی شد.

احتمال کاهش قیمت ارز چقدر است؟

قیمت‌های فعلی واقعی نیست، منتظر کاهش نرخ‌ها در آینده نزدیک باشید.این فحوای کلام رییس کل بانک مرکزی و برخی دیگر از مسئولان اقتصادی کشور است.

با توافق اوپک جلوی نفت ۲۵ دلاری را گرفتیم

وزیر انرژی روسیه گفت: اگر اوپک و متحدانش به رهبری روسیه در ۲۰۱۷ شروع به مهار تولید نفت نمی‌کردند، نرخ نفت به ۲۵ دلار در هر بشکه سقوط می‌کرد.

گسترش مبارزه با برندهای محرز پوشاک قاچاق به استان‌ها

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: طرح مبارزه با برندهای محرز عرضه‌کننده پوشاک قاچاق را به استان‌ها توسعه می‌دهیم.

دومین تولیدکننده پاستا و سومین تولید کننده فروکتوز در جهان

گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز به عنوان یک مجموعه صنعتی پویا با اتکا به توان بخش خصوصی با بهره‌مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف ارتقاء سبک زندگی خانواده تا کنون در طول سالیان گذشته، به صورت مستمر رشد و گسترش یافته‌است، تا جایی که امروزه با به کارگیری منابع انسانی متعهد، نوآوری در صنعت، توجه به حقوق مصرف‌کننده، کسب‌و‌کار حرفه‌ای اخلاق‌مدار، مجموعه‌ای پیشتاز، نوآور و قدرتمند در تولید با کیفیت و به‌روز در اقتصاد ایران محسوب می‌گردد و در جایگاه یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های صنعتی ایران به شمار می‌رود.