امروز، پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

بازار داغ شایعات بنزینی

دوباره بازار شایعات بنزینی در فضای رسانه‌ای داغ شده و در حالی که بررسی‌ها برای سرنوشت بنزین هنوز ادامه دارد، برخی افراد بدون داشتن مسئولیت رسمی در زمینه مدیریت تأمین و یا توزیع فرآورده‌های نفتی و قیمت‌گذاری آن، احتمالاتی را مطرح کرده‌‌اند.

سوییت در شمال شهر تهران چند؟ + جدول

آنچه در زیر می‌آید جدول نرخ معاملات انجام شده سوییت در شمال شهر تهران طی فروردین ماه ۹۸ می‌باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می‌باشد.

خودروهای ۵۰۰ میلیونی تا ۱میلیاردی بازار تهران + جدول

آنچه در زیر می‌آید نرخ روز خودروهای صفر بازار تهران طی فروردین ماه ۹۸ است که بین ۵۰۰میلیون تا ۱ میلیارد تومان در سطح بازار نرخ خورده که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

رونمایی از فین‌استارز پلاس در حاشیه فاینکس۲۰۱۹

مدیرعامل فرابورس ایران گفت: فرابورس ایران با هدف شناسایی و معرفی نوآوری‌‌ها در حوزه ‏فناوری‌های مالی از فین‌استارز پلاس به عنوان یکی از رویدادهای ‏تخصصی فین‌استارز ۲۰۱۹ در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (  فاینکس ۲۰۱۹ ) رونمایی می‌کند.‏

احتمال وقوع قحطی با هجوم ملخ‌ها

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: ملخ‌های صحرای که به ۶ استان جنوبی کشور حمله کرده اگر کنترل نشوند امنیت غذایی کشور را به خطر می‌ا ندازد، هنوز اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی برای مقابله با این آفات تخصیص نیافته است.

قیمت آپارتمان در منطقه سهروردی + جدول

آنچه در زیر می‌آید جدول نرخ معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه سهروردی تهران طی فروردین ماه ۹۸ است.لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می‌باشد.

قیمت نوبرانه‌ها در میادین میوه و تره‌بار چند؟

پای میوه‌های نوبرانه به میادین و بازارهای میوه و تره بار باز شد.