خبر خوش درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش، از تامین اعتبارات لازم برای پرداخت مطالبات فرهنگیان اعم از پاداش بازنشستگی، معوقات حق‌التدریسی‌ها و اجرای نظام رتبه‌بندی خبر داد.

گسترش نیوز: «سیدجواد حسینی» روز سه شنبه در مورد روند پیگیری مطالبات فرهنگیان، گفت: بخشی از این مطالبات به پاداش بازنشستگی فرهنگیان برمی‌گردد که قرار است در اوایل و اواخر شهریورماه در قالب دو قسط به آنها پرداخت شود.

javadhoseini75.jpg

سرپرست وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: تامین منابع مالی مورد نیاز این بخش را نیز از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور پیگیری کردیم، چرا که این مهم برای حق پاداش بازنشستگی سال ۹۷ فرهنگیان در قانون بودجه ۹۸ لحاظ شده که حدود ۵۰ درصد منابع لازم برای آن از محل طرح خرید خدمات و برون سپاری تامین شده است که تا شهریورماه پرداخت خواهد شد.

حسینی یادآور شد: اعتبارات لازم برای پرداخت معوقات حق‌التدریسی‌های سال ۹۷ تا تیرماه امسال نیز تامین شده است، ضمن اینکه تلاش می‌کنیم مبلغ ۲ هزار میلیارد تومانی که برای اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان تعیین شده بود تا اول مهرماه به احکام معلمان اضافه شود.

منبع: ایرنا

دیدگاه‌ها  

0 #1 حق التدریس 1398-05-23 09:10
از تیر تامین شده جرا پرداخت نمی شه ... بی شرف کره خامه ماست .پنیر و شوره اش را می خواهید کامل تفکیک کنید بعدش که آب خالض موند اون آب را به عنوان مغوقه پرداخت نماید ....؟؟؟؟... شیطان میگه اگه می دونستم مسئولین مثل شما سر کار بیایند عمرا " سرک نمی کشیدم .... 72
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید