مطالبات معلمان و فرهنگیان چه زمانی پرداخت می‌شود؟

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ارتقای معیشت و منزلت معلمان و فرهنگیان جزو اهداف هر وزیری که در این وزارتخانه خدمت کرده بوده است، گفت: این موضوع حتماً جزو اهداف بنده نیز خواهد بود و شب و روز برای حصول آن تلاش خواهم کرد.

گسترش‌نیوز: سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره اینکه تا چه حد این امکان وجود دارد که تا پایان امسال معوقات معلمان و فرهنگیان پرداخت و تکمیل شود، گفت: بنده تازه وارد این وزارتخانه شده‌ام؛ اگر بگویم تا یک ساعت دیگر مطالبات پرداخت می‌شود خوب است؟

moalem.jpg

سرپرست وزارت آموزش و پرورش افزود: از زمانی که بنده سرپرست آموزش و پرورش شدم یکی از مهم‌ترین اهداف ارتقای معیشت و منزلت معلمان است که وظیفه هر وزیری است؛ همه وزرایی که آمده‌اند معیشت و منزلت معلمان و فرهنگیان جزو اهداف‌شان بوده که حتماً جزو اهداف بنده نیز خواهد بود و شب و روز برای آن تلاش خواهم کرد.

حسینی بیان کرد: ‌متأسفانه معوقات مزمن، مستمر و انباشته است و ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد تا مطالبات فرهنگیان پرداخت شود و در این راستا دولت همه اهتمام خود را خواهد کرد و ما نیز تلاش می‌کنیم تا قرض خود را به معلمان و فرهنگیان پس دهیم.

وی اضافه کرد: این مطالبات طلب و حق معلمان و فرهنگیان است و زمانی که پس از سه سال قرار باشد پولی به آنان ارائه شود جامعه نباید فکر کند که به آنها عنایتی شده است.

 

منبع: فارس

دیدگاه‌ها  

0 #8 امین 1398-04-11 18:31
سنگ بزرگ علامت نزدن است
بگم تایه ساعت دیگه خوبه
اراجیف پشت اراجیف
مردک تو حق تدریس بجای مانده از آبان 97 به بعد را تا یکسال دیگه بده بعد بیا حرف مفت بزن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید