فرهنگیان منتظر دریافت مطالبات باشند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۹۵ درصد از مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال خبر داد.

گسترش نیوز: علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در واکنش به درخواست‌های تعدادی از مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» مبنی بر اینکه «مطالبات همکاران حق التدریس رسمی آموزش و پرورش هنوز پرداخت نشده است» و «معوقات فرهنگیان را پرداخت کنید» اظهار کرد: تمام مطالبات آموزش و پرورش شامل مطالبات نیروهای خدماتی، پیمانی، رسمی و حق‌التدریس که از سال ۹۶ باقی مانده بود را احصاء کردیم، ضمن اینکه تخصیص‌ها هم تا حدودی صادر شده است ولی خزانه به خاطر مشکلات نقدینگی که دارد، هنوز نتوانسته است به ما پرداخت کند.

moalem.jpg

وی ادامه داد: در بهمن‌ماه چون مصادف با پرداخت عیدی است، کمی از لحاظ نقدینگی شرایط خزانه خاص است، ولی پیگیر هستیم که در اسرع وقت بتوانیم این مطالبات را پرداخت کنیم. 

الهیار ترکمن تصریح کرد: تا قبل از پایان امسال تلاش می‌کنیم بخش مهمی از مطالبات که حدود ۹۵ درصد آن می‌شود را بتوانیم تسویه کنیم. 

وی با بیان اینکه در این تسویه کل مطالبات فرهنگیان ۹۶ قطعاً پرداخت خواهد شد، گفت: ابتدا تمام مطالبات سال ۹۶ پرداخت می‌شود و یک بخش کوچکی از مطالبات سال ۹۷ فرهنگیان می‌ماند که از سال ۹۷ به ۹۸ منتقل خواهد شد که ان شاءالله پیگیری می‌کنیم که بتوانیم آن را نیز پرداخت کنیم. 

منبع: فارس

دیدگاه‌ها  

-1 #1 یک معلم 1397-11-23 08:43
متاسف برای وزارتی که من معلمش هستم عدم پرداخت هماه حقوق معلمان درسال تحصیلی جاری بعلاوه ۵۰ درصد حقوق سال تحصیلی گذشته اگر حقوق نمی دهید اقلا وعده دروغ ندهید
نقل قول کردن
0 #2 امیر 1397-11-23 11:03
جالبه از اول مهر معلمان رسمی مقطع ابتدایی یه شیفت حق التدریس گرفتند نه از روی حرص وزیادخواهی بلکه از سر نیاز و گرفتاری. مثل اینکه از خرداد تا آخر اسفند هیچی پرداخت نمیشه .وباز شب عید و شرمندگی ما جلو زن و بچه و پدر و مادر. ۵ساله عیدمارا عزا میکنند قبلا سه ما یه بار تسویه میکردن اما الان بعد یکسال یه مقداری میدن بقیش هم می ره با وعده های پشت سر هم و دروغ. انشالله وزیر معاونش به درد وزندگی ما معلمان گرفتار بشن و شرمنده خانواده بشن .وعده ما اون دنیا سر پل معروفیه که میگن!!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید