آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور (۹۸/۱۱/۰۳)

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (سوم بهمن ماه ۹۸) را تشریح کرد.

ابتکار خودروسازان در ساخت رنگ‌های جدید + تصاویر

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته حدود ۷۰ درصد خودروهای فروخته شده در سال ۲۰۱۹ به رنگ سفید، مشکی و خاکستری هستند. اما رنگ‌های خاص چطور؟

احتمال هجوم ملخ‌های صحرایی به استان بوشهر

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: امسال با توجه به احتمال افزیش هجوم دستجات ملخ صحرایی به استان بوشهر نسبت به پارسال نیاز به مبارزه در سطوح بیشتر با این آفت احساس می‌شود.

خروج قطار بندرعباس -تهران از ریل

 سخنگوی استانداری هرمزگان به تشریح جزییات از ریل خارج شدن قطار بندرعباس-تهران پرداخت.

برف جاده‌ های ۱۵ استان را دربرگرفت

جاده‌های ۱۵ استان کشور شاهد بارش برف است.

موضوع آلودگی شیر برای تخریب ذهنیت مردم بود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه بحث شیرهای آلوده هم مانند وجود قرص در کیک‌های آلوده بود، گفت: عده‌ای تلاش داشتند ذهن مردم را خراب کنند.

اطلاعیه جدید هواشناسی درباره ادامه بارش‌ها

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به بارش برف و باران در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده، از لغزندگی جاده‌ها، کاهش دید و آب گرفتگی معابر عمومی خبر داد.

ابهامات قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها برطرف شد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه دولت باید هرچه سریع‌تر گروه‌های ذکر شده در مصوبه استفساریه مجلس را استخدام کند، گفت: این مصوبه شامل نیروهای خرید خدمت آموزشی، حق‌التدریسی غیرمستمر، پیش‌دبستانی و همچنین آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی می‌شود.

ماجرای کلاهبرداری ۲۵ میلیاردی از زن چینی در گیشا

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که با تأسیس یک صرافی غیر مجاز اقدام به کلاهبرداری ۲۵ میلیارد ریالی از یک تبعه چینی کرده بودند، خبر داد.

سهمیه ۱۲۰ لیتری بنزین به معلمان می‌رسد

اوایل هفته آینده دستورالعمل و شرایط ورود مشخصات افراد در سامانه سپند اعلام خواهد شد و سهمیه پیش از این راهبران آموزشی نیز شارژ می‌شود.