هتل‌ها همچنان بسته می‌مانند

با آغاز طرح فاصله‌گذاری هوشمند، هتل‌ها پس از یک ماه تعطیلی به صرافت افتاده‌اند تا درهای‌شان را به روی مسافران باز کنند، این درحالی است که ستاد ملی مقابله با کرونا اماکن اقامتی را در رسته مشاغل «پرخطر» قرار داده و به ادامه تعطیلی آن‌ها حکم داده است.

نحوه اجرای طرح ترافیک در تهران

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: بر اساس مصوبه شورای ترافیک تهران از فردا شنبه ۲۳ فروردین طرح ترافیک از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۹ بعد از ظهر اجرا می‌شود.

آخرین آمار ابتلا و فوتی کرونا در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمارهای مربوط به بیماری کووید ۱۹ را اعلام کرد.

هشدار سیل در تهران

مدیرکل مدیریت تهران در خصوص سیل در تهران و سردی هوا به مسئولان استان تهران، هشدار داد.

احتمال برگزاری امتحانات دانش‌آموزان به صورت مجازی

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برگزاری امتحانات دانش آموزان به شیوه مجازی، یک پیشنهاد است، گفت: تصمیم‌گیری نهایی درباره امتحانات هفته جدید انجام خواهد شد.

جزئیات اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در تهران

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به حضور دوم سوم کارکنان دستگاه های اجرایی از ساعت ۷ تا ۱۴ از روز شنبه ۲۳ فروردین به تشریح جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند در استان تهران پرداخت.

تهران در مقابل وقوع سیلاب آمادگی دارد

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه درپی بارش روزهای اخیر در تهران هیچ مشکلی در حوزه آبگرفتگی وجود نداشته است، گفت: نیروهای خدمات شهری حتی برای بارش‌های بیشتر آمادگی کامل دارند و شهروندان خیالشان راحت باشد.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان صعودی است

آمارهای رسمی حاکی از آن است که روند افزایش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در سراسر جهان همچنان صعودی بوده و شمار قربانیان جهانی این بیماری نیز در حال افزایش است.

تهران گرفتار سیلاب شده است؟

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران، گفت: هیچ نقطه‌ای در تهران علیرغم بارندگی‌های گسترده گرفتار سیلاب نشده است.

اصناف با امضای تعهدنامه مجوز بازگشایی می‌گیرند

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: همه اصناف و مراکز صنعتی از فردا باید با ثبت نام در سایت وزارت بهداشت و امضای تعهدنامه مجوز بازگشایی بگیرند در غیر این صورت فعالیت آنها غیرقانونی است.