|

بخوانید :

کدخبر: 277012

مدیرعامل پرسپولیس سکوت خود را شکست

مدیرعامل پرسپولیس شایعات در خصوص برکناری‌اش را رد کرد و مدعی شد به جای پرداختن به این موضوعات بهتر است به اتفاقاتی که باعث بدهی این باشگاه شده بپردازند.

ورزش مدیرعامل پرسپولیس سکوت خود را شکست

طی روزهای اخیر شایعاتی زیادی درباره پایان همکاری رضا درویش به عنوان مدیرعامل سرخپوشان شکل گرفته بود. موضوعی که از سوی مدیرعامل پرسپولیس رد شد و با پاسخ وی همراه شد.

درویش درباره برکناری آجورلو و اینکه وی نیز در شایعاتی مربوط به پایان کار با پرسپولیس قرار داشت گفت: نزدیک دو ماه است که صحبت شده و گفتند که اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس می‌آیند و من می‌روم. کسانی که فضای دلالی را شکل می‌دهند به دنبال این موضوع هستند. آقای آجورلو هم حدود یک هفته قطعی شده اما از دو ماه پیش این شایعه را شکل دادند. اساس خلقت این است که آدم به دنیا بیاید و از دنیا برود. انقدر این فضای دلالی حاکم است که باید بگویم یک ماه پیش با یک جایی قرارداد می‌بستیم که همین فضا دلالی گفتند شما نبندید ما خودمان نصف آن را می‌بندیم.

وی ادامه داد: رفتن درویش مهمتر است یا این موضوع که ما یک ماه دیگر باید برای رادوشویچ برویم و چطور ۹۰۰ هزار دلار را بدهیم. امروز که در خدمت شما هستم حدود ۴۰ نفر طلبکار حقیقی و حقوقی با مبلغ ۷۹ میلیارد داریم. گفتن این عدد راحت است اما پرداخت ریال به ریال آن طاقت فرسا است. کسی این خبر به این مهمی که چرا باید ۹۵۰ هزار دلار به رادوشویچ بدهیم، پوشش نمی‌دهد. ۱۵۰هزار فرانک سوئیس هم در شرایط سختی که داریم باید درباره پرونده دیگر بدهیم.

منبع: ساناپرس

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...