|

بخوانید :

کدخبر: 273687

رقم قرارداد دیاباته لو رفت + عکس

در بدترین حالت اقتصادی ممکن برای پرسپولیس، این باشگاه ۳۶۰ میلیارد تومان باید به بازیکنان و مربیانش بپردازد و در بهترین حالت قرارداد بازیکنان این تیم ۲۵۰ میلیارد تومان خواهد بود.

باشگاه پرسپولیس مجموع ارقام دستمزد اعضای کادرفنی و بازیکنان خود را باتوجه به جدایی شرزود تمیروف و جذب شیخ دیاباته منتشر کرد تا به این ترتیب مشخص شود میزان بودجه این باشگاه برای فصل جدید چقدر است و رضا درویش چه تعهدی را به بازیکنان داده است.

قرارداد-پرسپولیس

 

این سومین باری است که باشگاه پرسپولیس قراردادهای خود را افشا می‌کند؛ پیش از این ۲۷ مرداد (پیش از خرید لوکادیا) و ۷ شهریور (پس از خرید لوکادیا) مجموع ارقام در سامانه کدال بارگذاری شد. مرتبه نخست مجموع قرارداد بازیکنان و مربیان با احتساب پاداش و ریسک فسخ عدد ۳۲۰ میلیارد تومان را نشان می‌داد.

در افشاگری دوم، رقم قراردادها باتوجه به اضافه شدن یورگن لوکادیا به ۳۵۰ میلیارد تومان رسید که البته باتوجه به فسخ قرارداد شرزود تمیروف در آخرین دقایق نقل و انتقالات، انتظار می‎‌رفت که مجموع قراردادها دوباره منتشر شوند که جذب شیخ دیاباته این الزام را بیشتر هم کرد.

۲۷ مرداد- افشای ارقام اولیه قرارداد بازیکنان پرسپولیس: حداکثر ۳۲۰ میلیارد

به این ترتیب باشگاه پرسپولیس روز گذشته اسناد جدید خود را در اختیار بازار فرابورس قرار داد که بر اساس آن رقم قرارداد بازیکنان تیم ۲۰۸ میلیارد تومان است که احتمالا ۶۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پاداش به آن اضافه خواهد شد تا در مجموع کادر بازیکنی قرمزها روی عدد ۲۷۰ میلیارد تومان بسته شود.

با احتساب تفاوت برگه قراردادها با تمیروف و با دیاباته، مشخص می‌شود که احتمالا دستمزد شیخ دیاباته ۳۵۰ هزار دلار است و پرسپولیس چیزی حدود ۱۰ میلیارد تومان به این مهاجم پرداخت خواهد کرد.

۷ شهریور - افشای قراردادها پس از جذب لوکادیا: حداکثر ۳۵۰ میلیارد

قرارداد کادرفنی سرخپوشان که متشکل از ۱۷ نفر است، چیزی حدود ۴۵ میلیارد تومان خواهد بود که پنج میلیارد پاداش عملکرد نیز به آن اضافه می‌شود تا پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی و دستیارانش ۵۰ میلیارد تومان تعهد داشته باشد.

همچنین مجموع قرارداد تیمهای پایه پرسپولیس چهار میلیارد و دویست میلیون تومان است.

آخرین آپدیت - افشای مجموع ارقام پس از جذب دیاباته: حداکثر ۳۶۰ میلیارد

نکته مهم اینکه به این ارقام باید ریسک ۳۵ میلیارد تومانی حاصل از فسخ قرارداد بازیکنان خارجی را هم اضافه کرد تا در بدترین حالت اقتصادی (اضافه شدن پاداش و ریسک فسخ) پرسپولیس تعهد ۳۶۰ میلیارد به کادر فنی و بازیکنان خود داشته باشد. همچنین در بهترین حالت دستمزد اعضای تیم ۲۵۰ میلیارد تومان خواهد بود و شاید رقم واقعی در پایان فصل چیزی بین این دو عدد باشد.

منبع: ورزش3
  • مفلس ارسالی در

    برای شفاف سازی واطلاع عموم لازم هست باشگ اه های دیگرهم این کارروانجام بدن بخصوص م ثلث تاس ،گل گهرسیرجان وفولادخوزستان.

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...