|

بخوانید :

کدخبر: 218863

سنگ بزرگ کالدرون جلوی پای پرسپولیس

بخشی از مطالبات حدود ۷۰۰ هزار دلاری کالدرون و دستیارش به حساب این مربی نشسته است.

ورزش سنگ بزرگ کالدرون جلوی پای پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه ۱۹ آبان‌ ماه از انتقال مطالبات ۵۸۰ هزار دلاری کالدرون و ۹۵ هزار دلاری خواکین (به‌علاوه ۵ درصد سود سالیانه) به حساب این مربی آرژانتینی در کشور سوئیس خبر داد. اتفاقی که با گذشت ۱۱ روز هنوز به نتیجه نرسیده و همین موضوع سؤال بزرگی در ذهن هواداران این تیم به وجود آورده است.

سؤال این است که چرا با وجود ادعای مسئولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر انتقال تمام مطالبات کالدرون و دستیارش به حساب این مربی آرژانتینی، هنوز تأییدیه دریافت پول از سوی کالدرون ارسال نشده و پنجره نقل‌و‌انتقالاتی سرخپوشان بسته مانده است؟

بخشی از مطالبات حدود ۷۰۰ هزار دلاری کالدرون و دستیارش به حساب این مربی نشسته، اما بخش دیگری از این مبلغ به دلیل مشکلات موجود بر سر انتقال پول از ایران به خارج از کشور، دچار مشکل شده و باشگاه پرسپولیس در تلاش است این پول بار دیگر به حساب مبدا بازگردد تا مجددا پول را از طریق دیگری به حساب این مربی آرژانتینی انتقال دهد.

مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند این‌بار مطالبات باقی‌مانده کالدرون و خواکین به حساب مربی آرژانتینی در کشور سوئیس بنشیند و کابوس بسته بودن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی سرخپوشان به پایان برسد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...