|
کدخبر: 178065

الهلال به دنبال یک خرید جنجالی!

به نظر می رسد لوکاس مورا در انتظار انتقال به یک تیم عربی و احتمالا الهلال قرار گرفته است.

 فصلی که گذشت چندان مطابق میل لوکاس مورا، هافبک برزیلی و خلاق تاتنهام نبود و او بسیاری از دیدارهای اسپرز را از روی نیمکت تماشا کرد. در فصول اخیر شایعات زیادی در مورد جدایی لوکاس مورا از تاتنهام مطرح شده و به نظر می رسد این اخبار در تابستان امسال جدی تر از همیشه است.

در روزهای اخیر نشریات عربستانی اخباری در مورد احتمال انتقال این بازیکن برزیلی به الهلال را پوشش دادند و امروز فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی نیز این شایعات را تایید کرد. البته او نامی از باشگاه الهلال نبرد، اما مدعی شد باشگاهی عربی خواهان جذب لوکاس مورا شده و احتمال انتقال تابستانی این بازیکن وجود دارد.

البته به نظر می رسد آینده لوکاس مورا به سرمربی بعدی تاتنهام بستگی دارد. بعد از جدایی ژوزه مورینیو، هنوز سرمربی دائم اسپرز برای فصل بعد مشخص نشده و همین موضوع باعث تردید ستاره برزیلی به جدایی شده است. اگر لوکاس مورا در برنامه های سرمربی جدید نیز جای ثابتی نداشته باشد، باید جدایی او را قطعی دانست و آنگاه الهلال جدی ترین مشترین این بازیکن خواهد بود.

لوکاس مورا بعد از جدایی از پاری سن ژرمن و انتقال به تاتنهام نیز جایگاه ثابتی در ترکیب نداشته و بیشتر اوقات نیمکت نشین بود. الهلال در اواخر فصل تابستان و در مرحله حذفی لیگ قهرمانان به مصاف استقلال خواهد رفت و مسئولان این باشگاه متمول از همین به فکر حضوری مقتدرانه در مرحله حذفی لیگ قهرمانان هستند.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...