|
کدخبر: 170494

رئیس سابق بنفیکا: پنالتی‌های طارمی احمقانس!

ریاست سابق باشگاه بنفیکا پیش از دیدار حساس اُکلاسیکو جو جنجالی این مسابقه را افزایش داد و در خصوص پنالتی‌های پورتو در این فصل صحبت کرد

فردا شب دیدار حساس پورتو و بنفیکا در لیسبون برگزار خواهد شد. بنفیکا که خودش دیگر نمی‌تواند قهرمان پرتغال شود سعی دارد با شکست پورتو، این افتخار را نیز از رقیب سنتی خود بگیرد تا جام در لیسبون به اسپورتینگ برسد. رئیس بنفیکا پیش از این دیدار حساس، از پنالتی هایی متعددی که داوران به سود پورتو می‌گیرند، انتقاد تندی کرد.

روز گذشته آبولا در خصوص مهدی طارمی نوشت: ستاره ایرانی مهره بزرگی در اُکلاسیکو برای باشگاه پورتو است طارمی جزو تاثیر گذارترین بازیکنان کونسیسائو است و هم گل می‌زند، هم پاس گل می‌دهد و هم پنالتی می‌گیرد.

پنالتی طارمی در مقابل فامالیکائو باعث پیروزی پورتو شد و همین عامل سبب شد تا صدای یک بنفیکایی دربیاید و رئیس سابق این باشگاه پنالتی‌‌های این فصل پورتو را جنجالی و غیرعادی بنامد.

ژائو براز فرید، رئیس سابق باشگاه بنفیکا گفت:

مردم احمق نیستند و می‌فهمند ماجرای این پنالتی‌‌های پورتو از کجاست. حداقل ۴ پنالتی پورتو در این فصل با خطای بازیکنان سابق این باشگاه گرفته شده است. این پنالتی که دیوگو کی‌ روش مقابل طارمی انجام داد واقعا عجیب است و توپ اصلا در صحنه خطا حضور نداشت. او آمد و طارمی را زد و هنوز نمی‌دانم چرا این خطا صورت گرفت.

رئیس بنفیکا ادامه داد:

من اعتقاد دارم که همه این پنالتی‌‌های جدی است و ماجرایی دارد. پورتو می‌خواهد هر کاری که دلش خواست انجام دهد ولی ما احمق نیستیم و می‌فهمیم این پنالتی‌‌ها چگونه به‌دست می‌آید. من این را به کشور پرتغال می‌گویم. این پنالتی‌‌ها فقط برای پورتو گرفته می‌شود و این چهارمین بازیکنی است که به تیم سابقش پنالتی می‌دهد. همه چیز برای پورتو است و ما صرفا می‌توانیم از بازی‌‌های بعدی پیراهن پورتو را بر تن داور هم بکنیم.

 

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...