|
کدخبر: 121345

سلام دوباره رونالدو به رکورد علی دایی!

کاپیتان و بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال پرتغال از اینکه از رکورد ۱۰۰ گل زده ملی عبور کرده، خوشحال است.

ورزش سلام دوباره رونالدو به رکورد علی دایی!

کریستیانو رونالدو با دو گلی که در برتری ۲ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) تیم ملی فوتبال پرتغال در خانه سوئد در چارچوب هفته دوم از مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به ثمر رساند، شمار گل‌های زده خود در رده ملی را به عدد ۱۰۱ رساند و حالا تنها نیاز به هشت گل زده دیگر برای رسیدن به رکورد بهترین گلزن تاریخ در رده ملی یعنی علی دایی مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران دارد.

فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس پس از برتری تیم ملی پرتغال مقابل سوئد درباره اظهارنظر برخی کارشناسان که می‌گویند پرتغال در غیاب او می‌تواند بهتر بازی کند، گفت: من نظرات و حرف‌هایی را که زده می‌شود، دنبال نمی‌کنم. می‌دانستم که اگر در این ورزشگاه (فرندز آره‌نا استکهلم) بازی کنم، اثرم را خواهم گذاشت. دوباره اثرم را بر تیم ملی خواهم گذاشت و توجهی هم به حرف‌هایی که قصد تحریک کردن من را دارند، ندارم.

وی افزود: کارهایی که در طول دوران حرفه‌ای‌ام انجام داده‌ام، خود گویای همه چیز است. قرار هم نیست چیزی را به کسی ثابت کنم. زمانی هم که لازم باشد چیزی را ثابت کنم، در زمین نشان می‌دهم. بابت گذر از ۱۰۰ گل زده ملی خیلی خوشحالم، اما پیش از آن بابت پیروزی تیم خوشحالم و این هدفی بود که ما دنبالش بودیم. پس از این برد، به ثمر رساندن صدمین و صدویکمین گلم خوشحالم کرد. حالا آینده تنها از آن خداست. حس خوبی دارم از اینکه در کنار این بازیکنان جوان بازی می‌کنم.

رونالدوی ۳۵ ساله همچنین درباره غیبت تماشاگران در ورزشگاه‌ها به خاطر شیوع ویروس کرونا اظهارکرد: بازی بدون تماشاگران در ورزشگاه مثل این می‌داند که به سیرک بروید و دلقک‌ها را نبینید یا اینکه به باغ بروید و گل‌ها را نبینید.

پرتغال درحال‌حاضر با کسب شش امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به فرانسه در صدر جدول رده‌بندی گروه سوم از لیگ A ملت‌های اروپا ایستاده است. شاگردان فرناندو سانتوس در تاریخ ۲۰ مهر در همین چارچوب باید در پاریس به مصاف فرانسه بروند.

 

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر