|
کدخبر: 115170

عجیب ترین اتفاق شب قهرمانی پرسپولیس چگونه رقم خورد؟

عجیب‌ترین اتفاق جشن قهرمانی پرسپولیس مربوط به لحظه دریافت جام قهرمانی توسط سیدجلال حسینی بود.

ورزش عجیب ترین اتفاق شب قهرمانی پرسپولیس چگونه رقم خورد؟

وقتی شمارش معکوس برای اهدای جام تمام شد سلطانی‌فر و بهاروند به صورت مشترک جام را از سر جایش برداشته و به سیدجلال حسینی تقدیم کردند اما سیدجلال حسینی به جای اینکه روی استیج جام را بالای سر ببرد با آرامش و با نقشه‌ای از قبل طراحی شده پایین آمد و به سمت رسول پناه رفت.

کسی از صحبت های بین رسول‌پناه و سیدجلال حسینی در زمانی که جام در اختیار کاپیتان پرسپولیس بود، اطلاعی ندارد اما آنچه در ورزشگاه به چشم می‌آمد، این بود که رسول‌پناه می خواست خود جام را به به همراه سیدجلال بالای سر ببرد. به نظر می‌رسد پس از گفت‌وگوی ابتدایی او با کاپیتان پرسپولیس، سیدجلال در حالی که باور نمی کرد به رسول‌پناه تعارف کرد این کار را انجام ددهد تا مدیرعامل ناراحت نشود و البته این کار به صورت کنایه ای بود اما لحظاتی بعد، رسول پناه پشیمان شد و سیدجلال خودش تصمیم گرفت جام را بالای سر ببرد و وظیفه کاپیتانی را به مدیرعامل واگذار نکند.

اینکه رسول‌پناه به عنوان بالاترین مقام اجرایی این باشگاه خواسته جام را بالای سر ببرد عجیب است. حتی اگر او چنین درخواستی را از سیدجلال نداشته باشد، حضورش در آن لحظه کنار بازیکنان پرسپولیس و دنبال کردن جام قهرمانی، نشان می‌دهد او تا چه حد برای گرفتن جام قهرمانی در قامت مدیریت باشگاه برای نخستین ‌بار و پیش از بازیکنان علاقه داشته است. با این حال سیدجلال حسینی اجازه این کار را نداد. البته هستند مدیران عاملی که در سالهای اخیر، خواسته اند تا جام قهرمانی تیمشان را بالای سر ببرند.

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر