|
کدخبر: 66375

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران مطرح کرد:

نمایشگاه آنوگا، فرصتی برای توسعه صادرات مواد غذایی

حسین زاده حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹ را فرصت مناسبی برای توسعه صادرات مواد غذایی ایرانی دانست.

گسترش‌نیوز: بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در نشست نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹ گفت: ما با برپایی پاویون اختصاصی در نمایشگاه‌های خارجی از صادرکنندگان ایرانی حمایت می‌کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در راستای حمایت از صادرکنندگان ایرانی سالانه ۲۰ نمایشگاه خارجی برگزار می‌کند، افزود: همچنین در همین رابطه از شرکت‌های ایرانی برای حضور در ۲۵ نمایشگاه خارجی حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه، شرکت‌های ایرانی را برای حضور در نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹ نیز همراهی خواهیم کرد، گفت: حضور قدرتمند شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه مواد غذایی موجب مقابله با تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان خواهد شد.

حسین زاده همچنین آنوگا ۲۰۱۹ را فرصتی برای توسعه صادرات موادغذایی ایران دانست و تاکید کرد: برگزاری جلسات B۲B در حاشیه این نمایشگاه موجب عقد قراردادهای تجاری متعددی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در پایان با طرح این مطلب که همه شرکت‌ها تحت لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه بزرگ حضور می‌یابند، افزود: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران هماهنگی‌های لازم را با برای تسهیل امور با سفارت کشورمان در آلمان انجام داده است.

گفتنی است، نمایشگاه مواد غذایی آنوگا سالانه در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود که شرکت‌های ایرانی در ۹ دوره آن حضور داشته‌اند. این درحالی است که آنوگا ۲۰۱۹ از ۱۳ تا ۱۷ مهر ماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...