|

بخوانید :

کدخبر: 274356

نمایشگاه ایران‌ساخت با حضور رئیس‌جمهوری ونزوئلا آغاز به کار کرد

نمایشگاه ایران ساخت با حضور نیکولاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا و اعضای کابینه دولت وی، در کاراکاس پایتخت این کشور افتتاح شد.

نمایشگاه ایران ساخت با حضور نیکولاس مادورو رییس جمهوری و وزرای برق، کشاورزی، تجارت، بهداشت، علوم و فناوری کشور ونزوئلا، سلطانی سفیر جمهوری اسلمی ایران، مهدی قلعه نوی رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و پرویز کرمی رییس مرکز فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد تا فرصتی خوب برای شرکت‌های دانش بنیان و خلاق ایرانی و مجموعه‌های فناور ونزوئلایی برای توسعه تبادلات علمی و فناورانه فراهم  شود.

بزرگترین و راهبردی ترین شرکت‌های ایرانی در حوزه صنعت خودرو، کشاورزی، دارو، تجهیزات پزشکی، آی سی تی و صنایع خلاق در این سفر حضور دارند و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند. 

این نمایشگاه که به  محصولات دانش بنیان و خلاق ایران ساخت اختصاص دارد، با حضور ۸۲ شرکت ایرانی و ۵۰ مجموعه فناور ونزوئلایی کار خود را آغاز کرد. در این نمایشگاه ۵۰۰ محصول از ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان و فناور به نمایش درآمده است؛ محصولات ایران ساخت باکیفیت بالا که قرار است بازارشان در کشور ونزوئلا توسعه یابد و مسیر صادرات آنها تسهیل شود.

برپایی نشست‌ها و  جلسات رودررو میان شرکت‌های ایرانی و ونزوئلایی یکی از تسهیلات مدنظر در این نمایشگاه است. تعدادی از شرکت‌های فناور ونزوئلایی هم در این نمایشگاه دستاوردهای خود را نمایش می‌دهند.

بنابر اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ نمایشگاه اختصاصی محصولات دانش بنیان ایران ساخت روز جمعه به وقت تهران در این کشور کار خود را آغاز کرد.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...