|
کدخبر: 126440

درخشش جذاب جنوبی‌ها با این نمایشگاه + پوستر

نخستین نمایشگاه مجازی صنایع دستی خوزستان با حضور ۱۶ هنرمند خرمشهری و ارائه ۱۸۰ اثر، آغاز به کار کرد.

با شیوع کرونا ویروس در جهان و به تبع آن در ایران خسارت‌های زیادی به بازار صنایع‌دستی وارد شده است. در این راستا اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خرمشهر به مناسبت روز جهانی گردشگری نسبت به پرپایی نمایشگاه صنایع دستی مجازی اقدام کرده است.

در نخستین نمایشگاه مجازی صنایع دستی حدود ۱۸۰ اثر از ۱۶ هنرمند خرمشهری در زمینه‌های عروسک سازی، سفالگری، منبت و معرق، مصنوعات چرمی، اشکال حجمی و مجسمه، حصیر بافی، تابلوهای نقاشی، آثار فیروزه و مس، سوزن دوزی، گلیم و جاجیم بافی و پوشاک، زیور آلات، آثار تذهیب شده، سنگ‌های قیمتی تراشیده شد، در معرض دید و فروش قرار گرفته است.

علاقمندان برای دیدن و خرید از نخستین نمایشگاه مجازی صنایع دستی در استان خوزستان، می‌توانند برای دیدن صنایع دستی هنرمندان شهرستان خرمشهر از طریق لینک https: //www.shattpress.com/۲۰۲۰-۲ وارد سایت بازدید نمایشگاه شوند.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه از پنج شنبه ۱۰ مهر ماه ساعت ۱۶: ۰۰ آغاز به کار کرد. ساعت بازدید این نمایشگاه مجازی که تا ۲۲ مهر ماه جاری برقرار خواهد ماند، همه روزه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۴ و عصرها از ۱۷ تا ۲۱ در نظر گرفته شده و علاقمندان می‌توانند در این محدوده زمانی ضمن بازدید از نمایشگاه، اقدام به خرید محصولات نمایند.

پوستر-صنایع-جنوب

منبع: برنا

ارسال نظر