|
کدخبر: 129889

اختصاصی گسترش‌نیوز:

اقدامی خیرخواهانه توسط فولاد اکسین محقق شد

امروز چهارشنبه مورخ ۳۰مهر ماه شرکت فولاد اکسین خوزستان با مشارکت شرکت فولاد خوزستان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی اقدام به آزادسازی تعداد ۷۰ نفر زندانی معسر غیر عمد نمود.

معدن اقدامی خیرخواهانه توسط فولاد اکسین محقق شد

لازم به ذکر است مبلغ اختصاص یافته جهت این اقدام بالغ بر سه میلیارد ریال از سوی فولاد اکسین بوده که با موافقت هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در اختیار ستاد دیه استان خوزستان قرار گرفت.

حجت السلام مرادی، رئیس دادگستری استان خوزستان در این مراسم بیان کرد: هر دو شرکت فولادی اکسین و خوزستان علاوه بر درخشش در تولید و رشد خوبی که داشته‌اند در مسئولیت‌های اجتماعی و امور اینچنینی پیشگام هستند.

همچنین سرهنگ حاجتی معاون هماهنگی سپاه پاسداران استان خوزستان از مدیران عامل دو شرکت که در امور خیر پیش قدم هستند تجلیل کرد با تقدیر از عملکرد دو شرکت در امور عام المنفعه گفت: ‌ای کاش در خوزستان ۱۰ تا مدیر از جنس مدیرعامل فولاد و فولاد اکسین داشتیم.

 وی گفت این افراد بدلیل مشکلات مالی کوچک و غیر عمد درگیر زندان هستند و بسیاری از آنها افراد تکنسین و اهل فن هستند بدلیل بدهی و یا دیه غیر عمد گرفتار هستند.

 محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان به عنوان حامی اصلی این برنامه گفت، شرکت فولاد خوزستان در راستای انجام تعهدات اجتماعی خود همواره این دسته برنامه انسان دوستانه را دستور کار خود دارد و از فولاد اکسین نیز که در این مراسم مشارکت داشته تقدیر نمود و همچنین اعلام آمادگی کرد که در ایام دهه فجر نسبت به آزاد‌سازی تعدادی دیگر از زندانیان جرایم غیر عمد اقدام نماید.

همچنین دکتر یارعلی زاده نایب رئیس هیات مدیره فولاد اکسین در این مراسم با بیان اینکه شرکت فولاد اکسین خوزستان یک شرکت ملی است که سهام دار آن میلیون‌ها نفر تحت پوشش تامین اجتماعی و بازنشستگان هستند و در نهایت تلاش‌های این شرکت نفعش باید به همه برسد. وی حرکت رو به رشد شرکت در مسیر تولید این امکان را ایجاد کرده که اکسین بیشتر از گذشته در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی خود در استان خوزستان فعال تر باشد، اظهار امیدواری کرد این روند تداوم داشته باشد.

لازم به ذکر است شرکت فولاد اکسین خوزستان از ابتدای سال ۱۳۹۹ با نگاه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی خود در این زمینه ایفای نقش کرد که از جمله می‌توان به اهدای هزار بسته معیشتی در نیمه اول امسال به ارزش ۲۵ ریال اشاره کرد.

 

ارسال نظر

 
Markets