|

بخوانید :

کدخبر: 288775

ستاره تراکتور به پرسپولیس رسید

دستیار پاکو خمس می‌گوید تراکتور آماده پیروزی بر تیم پرسپولیس است.

فوتبال ستاره تراکتور به پرسپولیس رسید

تراکتور و پرسپولیس امروز یکی از جذاب‌ترین بازی‌های فصل را برگزار خواهند کرد؛ مسابقه‌ای که تراکتور می‌تواند با پیروزی در آن به ۳امتیازی پرسپولیس برسد. محمد نصرتی مربی تراکتور هم بر این عقیده است که اگر آن‌ها می‌خواهند چشم به قهرمانی داشته باشند، باید ۳ امتیاز این بازی را بگیرند. او درخصوص شرایط تراکتور، تقابل با پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سؤالات همشهری پاسخ می‌دهد.

شرایط تیم در آستانه بازی با پرسپولیس چطور است؟

همه‌‌چیز خوب پیش می‌رود و بازیکنان در آمادگی کامل هستند. روز جمعه هم تمرین ما با حضور هواداران برگزار شد و آن‌ها واقعا به تیم انرژی می‌دهند.

 اما بازی امروز قرار است بدون تماشاگر برگزار شود.

بله، واقعا حیف شد که این بازی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. با این حال من قول می‌دهم که هر ۲ تیم فوتبال خوبی را به نمایش خواهند گذاشت. پرسپولیس و تراکتور روی زمین فوتبال بازی می‌کنند و هر دو تیم هم به فوتبال تهاجمی علاقه دارند. امیدوارم تیم ما ۳ امتیاز این بازی را بگیرد.

 در چند بازی اخیر جهش خوبی در جدول داشتید، فکر می‌کنی تراکتور شانس قهرمانی داشته باشد؟

امسال کمی شرایط سخت است ولی شانس خودمان را برای قهرمانی یا رتبه‌های بالای جدول امتحان می‌کنیم. اگر می‌خواهیم به قهرمانی فکر کنیم باید پرسپولیس را ببریم چون برد برابر پرسپولیس ما را به ۴ امتیازی صدر جدول می‌رساند، در ضمن با سپاهان هم در تبریز بازی می‌کنیم. این بازی‌ها برای ما مهم هستند.

در مورد شرایط پرسپولیس چه صحبتی داری؟

مهم‌ترین شاخصه پرسپولیس، ثبات در زمینه بازیکن و کادر فنی است. حتی بازیکنان جدیدی که در این فصل به پرسپولیس آمدند یا قبلا در این تیم بازی کرده‌اند یا اینکه شاگرد یحیی گل‌محمدی بوده‌اند. پرسپولیس از لحاظ فنی تیم خوبی است ولی شکست دادن این تیم در تبریز دور از دسترس نیست.

 چرا بازی در ورزشگاه یادگار برگزار نمی‌شود؟

کیفیت زمین چمن این ورزشگاه خوب نیست و ما هم تیمی هستیم که می‌خواهیم روی زمین فوتبال بازی کنیم.

اخباری-تراکتور

مچ محمدرضا اخباری آسیب دیده، به این بازی می‌رسد؟

بله، اخباری در آخرین جلسه تمرینی بدون مشکل خاصی تمرین کرد و به بازی امروز می‌رسد.

پرسپولیس تیمی است که معمولا در اکثر بازی‌ها حریفانش را تحت‌تأثیر قرار داده است. فکر می‌کنی بتوانید در جریان بازی این اجازه را به آن‌ها ندهید؟

رضا اسدی فصل قبل روزهای خوبی در پرسپولیس نداشت. چگونه این بازیکن در تراکتور متحول شد؟

ما در بازی با استقلال که در تبریز برگزار شد و با ۲ گل برنده شدیم، عباس‌زاده و کاوه رضایی را در اختیار نداشتیم و تصمیم گرفته شد تا از اسدی در خط حمله استفاده شود. او در آن بازی گل نزد ولی فوق‌العاده بازی کرد و در ادامه در پست جدیدش درخشید. اسدی حرفه‌ای زندگی می‌کند و بعد از آمدن به تراکتور انگیزه زیادی داشت تا خودش را ثابت کند. او حتی می‌تواند در تیم ملی به‌صورت فیکس بازی کند.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...