|
کدخبر: 151227

وداع با لمپارد؛ شروع رسمی حمایت از توخل

هواداران چلسی بنر حمایتی از فرانک لمپارد را از استادیوم استمفوردبریج جمع کردند.

حدود یک هفته قبل بود که مدیران چلسی تصمیم گرفتند فرانک لمپارد، سرمربی محبوب و انگلیسی این باشگاه را برکنار کرده و بعد از یک سال و نیم با اسطوره چلسی وداع کنند. به نظر می رسید این تصمیم چندان مورد پسند هواداران قرار نگرفته و مرور نظرات آنها در شبکه های اجتماعی نشان می داد آنها هنوز به فرانک لمپارد اعتماد داشتند.

بنری در استادیوم استمفوردبریج مبنی بر حمایت هواداران چلسی از فرانک لمپارد نصب شده و این اتفاق همین اخیرا و هنگام بروز اولین شایعات مبنی بر احتمال اخراج او رخ داده بود. توماس توخل، سرمربی جوان و آلمانی بلافاصله بعد از فرانک لمپارد هدایت چلسی را بر عهده گرفت و در اولین دیدار مقابل ولورهمپتون نیز روی نیمکت این تیم حضور یافت.

در ابتدا اخبار حاکی از آن بود که هواداران چلسی برای حمایت از فرانک لمپارد قصد ندارند این بنر را جمع کنند و در مسابقه برابر ولوز و علیرغم حضور توخل نیز شاهد این نوشته بودیم، اما امروز خبری از این بنر نبود. نشریه دیلی میل مدعی شد هواداران چلسی به احترام توماس توخل تصمیم گرفتند دیگر بنر حمایتی از فرانک لمپارد را جمع کنند. چلسی امروز با دو گل موفق به غلبه بر برنلی شد تا کمی اوضاع خود را در جدول لیگ برتر بهبود بخشد.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر