|
کدخبر: 131576

یک ستاره در آستانه جدایی از استقلال

میلاد زکی پور دیروز در بازی دوستانه در برابر چوکای تالش حتی یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرد. آنهم در شرایطی که در همه دیدارهای قبلی استقلال به میدان رفته بود.

فوتبال یک ستاره در آستانه جدایی از استقلال

این اتفاق کمی عجیب بود به این خاطر که دیدار با چوکای تالش آخرین دیدار دوستانه تیم آبی محسوب می‌شد و به نوعی محمود فکری در این بازی به تیم اصلی‌اش میدان داده بود. گویی پیش از این بازی میلاد زکی پور رفتاری از خود بروز می‌دهد که این رفتار ناراحتی سرمربی استقلال را به همراه داشت و در ادامه محمود فکری حتی به عنوان بازیکن تعویضی به میلاد زکی پور میدان نداد.

البته استقلال دیروز شیوه بازی‌اش را از ۳.۵۲ به ۴.۴.۲ تغییر داده بود و با این نفرات به میدان رفت: رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، وریا غفوری، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری. هم چنین عارف غلامی در نقش مدافع چپ برای استقلال بازی کرد.

گویی محمود فکری توامان از فرشید باقری هم گله مند شد و این بازیکن هم در دیدار با چوکای تالش فرصت بازی پیدا نکرد. این اتفاق شاید میلاد زکی پور را به جدایی از استقلال نزدیک کند. به خصوص که استقلال در جناج چپ خط دفاعی با ترافیک بازیکن روبه‌رو است. استقلال در این پست محمد نادری و متین کریم زاده را خریده و میلیچ هم در آستانه بازگشت به اردوی تیم آبی است. از سویی محمود فکری در تیم هایی که پیش تر در آن حضور داشته نشان داده مربی است که به نظم و انضباط اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. شاید جدایی از استقلال یکی از خواست‌های مدافع چپ تیم آبی هم باشد به این خاطر که میلاد در حضور میلیچ کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا می‌کند و حالا به جمع رقبای او محمد نادری هم اضافه شده است.

 

منبع: ورزش سه
  • محمد از اندیمشک ارسالی در

    ستاره؟؟!!!

ارسال نظر