|
کدخبر: 146830

آخرین خبر‌ها از اینترنت رایگان معلمان و دانش آموزان

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

علیرضا منادی در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در این جلسه طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس و طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در دستور کار کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در کمیسیون تصویب شد و جزییات آن در جلسه بعدی مورد بررسی قرار می‌گیرد. با تصویب نهایی این طرح دولت موظف خواهد شد در طول سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰ استفاده دانش آموزان، معلمان و مدارس از شبکه آموزش شاد را رایگان کند.

منادی توضیح داد: همچنین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز موظف می‌شود با توجه به منابع بودجه امسال، حداکثر تا پایان مهرماه سال ۱۳۹۹ تعداد یک میلیون دستگاه تبلت دانش آموزی به صورت رایگان توسط واحدهای آموزشی به دانش آموزان تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی و مناطق محروم و حاشیه شهرها قرار دهد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی طرح رتبه‌بندی فرهنگیان گفت که این طرح برای بررسی بیشتر به کمیته آموزش و پرورش کمیسیون ارجاع شد. در این طرح دولت مکلف شده ظرف ۶ ماه آینده لایحه رتبه‌بندی معلمان را به مجلس ارائه کند.

منبع: ايسنا
  • صدای معلم ارسالی در

    صدای معلم به جایی نمی رسد. چرا؟ چون وزیرش لیاقت ندارد. مسولان چیزی در آموزش و پرورش پیدا نمی کنند برای دزدی.. در مدت سی سال خدمت در آموزش و پرورش وزیری با کفایت وباسواد ندیدم. اگر بود حال و روز معلمان این نبود. در مملکت ما فقط مرغ و تخم مرغ مهم است که هنوز حل نشده

  • محمد ارسالی در

    عجب است وزیر آموزش و پرورش میخاد یه خبر خوب بده... البته آنهم دروغ ازاب در اومد..

ارسال نظر