|
کدخبر: 146461

فوری/ خبر مهم درباره رتبه‌ بندی معلمان

علیجانی، مسئول دفتر سابق وزیر آموزش و پرورش از پیگیری بحث رتبه‌بندی معلمان توسط مجلس و تأیید نهایی آن در کمیسیون خاص دولت خبر داد و گفت: رتبه‌بندی معلمان احتمالاً از مهر سال آینده اجرایی خواهد شد.

امیر علیجانی، مسئول دفتر سابق وزیر آموزش و پرورش در رابطه با نقش بودجه آموزش و پرورش در توسعه کشور گفت: بیشتر روسای جمهور هنگام رأی آوردن اولویت خود را آموزش و پرورش اعلام می‌کنند اما در روند کار عملاً نشان می‌دهند که اولویت آنها نیست یا اینکه خیلی کم است.

وی افزود: اگر نگاه رئیس دولت و وزرا این باشد که راه خوشبختی و نجات کشور از مسیر آموزش و پرورش می‌گذرد قطعاً فکری به حال این وزارتخانه می‌کنند.

علیجانی خاطرنشان کرد: ما اگر همه مقدمات و الزامات اجرای سند تحول را آماده کنیم اما بودجه‌ای به آن اختصاص ندهیم قطعاً این سند هم به مرحله اجرا نخواهد رسید.

وی از پیگیری بحث رتبه‌بندی معلمان توسط مجلس و تأیید نهایی آن در کمیسیون خاص دولت خبرداد و گفت: دولت برای اینکه در ماه‌های اخیر پرونده خوبی از خود بر جای بگذارد حدأقل باید دل معلمان را به‌دست بیاورد که تنها راه آن هم رتبه‌بندی معلمان است و احتمالاً از مهر سال آینده اجرایی خواهدشد.

مسئول دفتر سابق وزیر آموزش و پرورش همچنین در بخش دیگر این برنامه گفت: یک نگاهی که در کشور ما وجود دارد این است که تعداد معلمان زیاد است درصورتیکه تعداد معلمان زیاد نیست و بلکه نقش بسیار کلیدی در بخشهای مختلف کشور دارند.

علیجانی نقش معلمان در پیروزی دفاع مقدس، شکل گیری و ابقاء انقلاب اسلامی، تهاجم فرهنگی و در این شرایط کرونایی و آموزش‌های مجازی بسیار موثر خواند و افزود: اگر تلاش معلمان بیشتر از پرستاران نباید کمتر نیست اما خیلی کم به این مسئله توجه می‌شود.

مسئول دفتر سابق وزیر آموزش و پرورش معتقد است که آموزش و پرورش از نظر بودجه مشکلی ندارد و مشکل آن در مدیریت منابع است.

وی تنها راه‌حل مشکل مالی و بودجه‌ای آموزش و پرورش را در مشارکت مردمی و نظارت دقیق دانست و گفت: ما در آموزش و پرورش نیازمند مدیران انقلابی، جهادی و متدینی هستیم که بودجه را فقط برای مسائل مهم و اولویت دار هزینه کنند و ریخت و پاشی صورت نگیرد.

منبع: بازار
 • سجاد ارسالی در

  احتمالا رو خوب اومدی خخخخ بابا بگو عمرا نمیشه فکر همه رو راحت کن

 • سلمان ارسالی در

  مگر قرار نبود اجرای رتبه بندی از اول سال باشه چرا از افراد دسته چنم برای اطلاع رسانی استفاده می کنین با این کارتون سایت رو خراب نکنید

 • داود ارسالی در

  چرا معلم ها را بی انگیزه میکنید با وعده های دروغ

 • رشید ارسالی در

  باید برای رتبه بندی عمر درازی داشته باشی خخخ

 • ناشناس ارسالی در

  مرده شورتون را ببره با این رتبه بندی هات ون ب

 • امیر ارسالی در

  لطفا آقای مسول سابق.خفه

 • مهدی ارسالی در

  سال گذشته گفتیدسرخیلی معلم که میخواستن ب از نشسته شوند را گول زدید باز دارید تکرا ر میکنید بامعلم راست نیستید باجامعه چطور می خواهید باشید لعنت بر شما

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...