|
کدخبر: 136047

واکنش آموزش و پرورش به حقوق نجومی یک معلم طلبه

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: انتشار فیش حقوق یکی از طلبه‌های مامور در آموزش و پرورش استان که به دریافت حقوق نجومی متهم شده است، شیطنت رسانه‌ای و در حال پیگیری است.

یک برگ فیش حقوقی با عنوان " حقوق نجومی طلبه آموزش و پرورش " امروز پنجشنبه در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد صاحب آن بیش از ۱۲ میلیون تومان دریافتی داشته است.

علیرضا سعدی پور افزود: حقوق این طلبه ۶۶۰ هزار تومان در ماه است و مبلغی که در فیش حقوقی نوشته شده، غیر واقعی و دستکاری شده است.

وی با اعلام این که حراست آموزش و پرورش در حال پیگیری موضوع است گفت: طلبه‌ای که فیش حقوقی به نامش منتشر شده، از خانواده متدین و زحمتکش روستایی است و مامور در آموزش و پرورش چالوس است که در مدارس خدمت کند.

سعدی پور افزود: مجموع حقوقی که قرار بود برای دو ماه گذشته به این طلبه داده شود حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود که متاسفانه دستخوش شیطنت فضای مجازی قرار گرفت و عده‌ای هم از روی ناآگاهی آن را منتشر کردند.

هنوز حقوقی دریافت نکردم

طلبه‌ای که فیش نجومی به نامش در فضای مجازی رقم خورد، در تماس تلفنی گفت: تا کنون حتی یک ریال به حساب من به عنوان حقوق یا دستمزد واریز نشده است.

وی افزود: از ابتدای مهر ماه به عنوان طلبه برای دو مدرسه روستای "مازو پشته" چالوس مامور شدم و آن طور که به من گفتند ماهیانه ۶۶۰ هزار تومان حقوق نیز برایم تعیین کردند.

این طلبه که به منظور حفظ حریم خصوصی از ذکر نامش معذوریم و به گفته خودش دارای مدرک سطح ۲ حوزوی و اکنون هم در حال تحصیل غیر حضوری برای سطح ۳ است، گفت: مقرر کردند که حقوق ماه مهر و آبان را یکجا برایم واریز کنند که مبلغ آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود.

وی موضوع پیش آمده را خطای حسابرسی اداره شهرستان چالوس توصیف کرد و افزود: احتمالا برخی به دلیل تشابه اسمی بنده با مدیر شهرستان این موضوع را که رسانه‌ای کردند در حالی که نام خانوادگی ما در منطقه متداول است و این به معنای ارتباط فامیلی افراد نیست.

این طلبه با اظهار این که انتشار فیش حقوقی جعلی به وجهه خودش و خانواده‌اش در روستا آسیب وارد کرد، بر ضرورت پیگیری موضوع از سوی متولیان آموزش و پرورش و اطلاع رسانی از چگونگی رخ دادن این اشتباه و رسانه‌ای شدن آن تاکید کرد.

 

منبع: خبرآنلاین
  • م ر ارسالی در

    مردم به طلبه هاارادت دارن این شیطنت ها ه م آب در هاون کوبیدن است

  • ناشناس ارسالی در

    فقط میتونم بگم عدالت در جامعه ما کجاست ایا فقط اسمی از عدالت هست فقط مارو دلخوش کنن عدالت کجایی به داد ما بی کاران

ارسال نظر