|
کدخبر: 147597

انتصاب جدید در وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «علی رسولیان»‌ را به ‌سمت معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب کرد.

صنعت و معدن انتصاب جدید در وزارت صمت

«علیرضا رزم‌حسینی» در حکم انتصاب رسولیان آورده است: «نظر به سوابق علمی و عملی جناب‌عالی، شما را به سمت معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب می‌کنم».

در ادامه این حکم آمده است: امید است با بهره‌گیری از خرد جمعی و استفاده از تجارب گذشته در رشد و تعالی هرچه بیشتر آن سازمان تلاش کنید.

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن اکنون ۵۰۱ شهرک و ۳۲۲ ناحیه صنعتی و سه منطقه ویژه اقتصادی در حال بهره‌برداری، ۷۷ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فناوری، ۳۷ مرکز خدمات فناوری و کسب‌وکار، دو مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری، ۸۷ هزار و ۸۶۳ قرارداد منعقده و بهره‌برداری از ۴۶ هزار و ۴۱۳ واحد صنعتی و سه هزار و ۵۵ واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم ۹۳۵ هزار و ۵۵۷ نفر را در سراسر کشور فراهم کرده است.

پیش از این، «محسن صالحی‌نیا» به مدت حدود ۲۳ ماه (از ۲۶ آبان ماه ۹۷ تا ۲۸ مهرماه ۹۹) رییس هیات عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...