کدخبر: 102911

متقاضیان فروش سهام عدالت بخوانند

حسین فهیمی سخنگوی ستاد راهبری آزاد سازی سهام عدالت نحوه مدیریت سهام عدالت را تشریح کرد و به مهمترین پرسش سهامداران پاسخ داد.

شهر خبر متقاضیان فروش سهام عدالت بخوانند

حسین فهیمی تاکید کرد؛ انتخاب روش مستقیم مدیریت سهام عدالت مستلزم دانش و آگاهی است.

مدیرعامل سمات با اشاره به اینکه برای فروش سهام عدالت نیازی به اخذ کد بورسی نیست، گفت: برای همه دارندگان سهام عدالت کد بورسی صادر شده و مالکین سهام عدالت نیازی به فعال سازی و اخذ کد بورسی ندارند.

حسین فهیمی نحوه اخذ کد بورسی و احراز هویت سجام را تشریح کرد و گفت: سهامداران در صورت تمایل می‌توانند به شکل حضوری و غیرحضوری برای اخذ کد بورسی اقدام کنند. وی همچنین اشاره کرد: در حال حاضر احراز هویت الکترونیکی سامانه سجام فعال است.

وی تاکید کرد: مالکیت سهام عدالت بدون محدودیت زمانی است و تا هر زمانی که تمایل داشته باشید میتوانید این سهام را نگه دارید و به هیچ عنوان محدودیت زمانی برای فروش سهام عدالت وجود ندارد.

سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت ضمن اشاره به نحوه انتقال مالکیت سهام عدالت به وراث گفت: فرآیند این امر در حال تکمیل است و به زودی در این رابطه اطلاع رسانی می شود.

حسین فهیمی ضمن بیان اینکه تا امروز تنها ۶۰۰ هزار درخواست فروش به ارزش ۹۰۰ میلیارد تومان ثبت شده گفت: از این مبلغ حدود ۲۵۰ میلیارد تومان به فروشندگان پرداخت شده است.در ضمن سهامداران در ثبت سفارش فروش دقت کنند چرا که پس از آن امکان لغو وجود دارند.

حسین فهیمی گفت؛ مشمولین سهام عدالت توجه داشته باشند امکان داد و ستد این دارایی خارج از ساز و کار مشخص شده وجود ندارد.

منبع: خبر آنلاین
 • ناصر موسایی ارسالی در

  ما نفهمیدیم درست بودن کدوم روش مستقیم یا غیرمستقیم برای مردم بهتر است توضیح درستی با زبان ساده نیست واقعا چه کار کنیم کسی میتواند کمک کند که بجای نان و نوایی خاک سیاهی نباشه آنوقت بگن خودت خواستی کدوم بهتره ممنون

 • محمد مهدی ارسالی در

  باسلام خدمت همه عزیزان پیشنهاد میشه اگه تجربه بازار سرمایه رو ندارید روش مستقیم رو انتخاب نکنیدو اجازه بدید به صورت گروهی مدیریت بشه
  روش مستقیم مثل زمین کشاورزی هست که خودت باید شخم کنی بکاری و درو کنی و صفر تا صد کار رو باید خودت انجام بدی.خوش باشید

 • سیدجبار ارسالی در

  من ششم سفارش فروش دادم ولي تاالان پولی واریز نشده بانک تجارت سفارشم ر دادم

ارسال نظر