|
کدخبر: 132503

برگزاری رزمایش حفاظت از تاسیسات با حضورکارکنان آبفا

شرکت آبفا استان اصفهان به منظور آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی که خدمات رسانی پایدار به مردم را مختل می کند رزمایش حفاظت از تاسیسات را برگزار نمود.

شهری برگزاری رزمایش حفاظت از تاسیسات با حضورکارکنان آبفا

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه خدمات این شرکت باید در طول شبانه روز بی وقفه در اختیار مردم قرار گیرد اظهارداشت:در بزنگاه های مختلف وقوع حوادث می تواند آسیب هایی به زیرساختهای شرکت آبفا استان اصفهان تحمیل نماید این در حالیست که خدمات این شرکت به لحاظ حیاتی بودن باید پایدار  در دسترس عموم قرار گیرد.

مهندس هاشم امینی حفاظت اصولی  از تاسیسات در سطح استان را ضروری قلمداد کردو تصریح نمود: برخی از تاسیسات آبفا مانند تصفیه خانه آب باباشیخعلی تامین کننده  آب شرب بیش از ۴میلیون نفر است که سلامت این تعداد از جمعیت به عملکرد فرایند تصفیه آب و حفاظت شبانه روزی از این تصفیه خانه  بستگی دارد. از این رو باید از تصفیه خانه آب مانند مراکز حساس مورد حفاظت ویژه قرار گیرد.

وی به نقش تصفیه خانه های فاضلاب در سلامت بهداشت محیط پرداخت و اظهارداشت: هم اکنون ۲۶بابتصفیه خانه فاضلاب در سطح استان در مدار بهره برداری قرار دارند که با جمع آوری ،انتقال و تصفیه فاضلاب نقش بسزایی در بهداشت محیط ، کاهش آلاینده های  زیست محیطی و ارتقاء سطح بهداشت عمومی دارد بر این اساس حفاظت و نگهداری از این تاسیسات امری غیر قابل انکار است.

آبفا

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان حفاظت از منابع و مخازن آب در سطح استان را یکی از اولویت ها برشمرد و اعلام کرد: معاونین و مدیران شرکت بر مبنای مسئولیتی که برعهده دارند باید سناریویی تدوین نمایند که بر مبنای آن راهکارهای مقابله با هر گونه آسیبی که تاسیسات آبفا را تهدید می کند بتواند در کمترین زمان ممکن آن را خنثی نمود و با آن مقابله کرد.

مهندس هاشم امینی برگزاری این رزمایش را در سطح استان بسیار مفید برشمرد و اعلام کرد: طبق بررسی های صورت گرفته با برگزاری این رزمایش به نقاط قوت و ضعف در ارائه خدمات پایدار به مردم در هنگام وقوع حوادث واقف شدیم و قطعا با رفع نقاط ضعف در کوتاه ترین زمان همچنان درصدد ارائه خدمات پایدار و بهینه به مردم تحت هر شرایطی هستیم و خود را مسئول در ارائه خدمات شبانه روزی به مردم می دانیم.چرا که رضایت مردم هدف غایی فعالان صنعت آبفا می باشد .

لازم به یادآوری است که این رزمایش در محل استقرار تمام تاسیسات آب و فاضلاب در سطح استان برگزار شد و همه مناطق آبفا به صورت همزمان به برگزاری رزمایش حفاظت از تاسیسات و مقابله با تهدیدات احتمالی پرداختند.

 

خبرنگار: افسانه خدایی

ارسال نظر