|

بخوانید :

کدخبر: 213897

سرنوشت مبهم دختر مهناز افشار در آلمان

مهناز افشار چند سال پیش به آلمان مهاجرت کرد. مهناز افشار اخیرا با حواشی زیادی رو به رو شده است.

سینما و تلویزیون سرنوشت مبهم دختر مهناز افشار در آلمان

مهناز افشار بعد از مهاجرت از ایران بارها ابراز دلتنگی برای روزهای خوبش در ایران کرده است. البته او چندین بار سعی کرد که به ایران سر بزند ولی موفق نشده است (منظور از سعی این است که به ترکیه سفر کرد و با اعلام خبر بازگشتش سعی داشت افکار داخل ایران یا همان مسئولان را بسنجد که آیا با ورودش به ایران برای او مشکلی رخ می‌دهد یا نه که ظاهرا سیگنال‌های مثبتی دریافت نکرده است).

خانواده همسر سابق مهناز افشار از اینکه خانم افشار نوه شان را به آلمان برده و از آنها دور کرده است نگران و ناراحت هستند. آنها در نامه‌ای که اخیرا به مناسبت تولد دختر مهناز افشار منتشر کرده‌اند به این موضوع اشاره کرده‌اند.

هالووین به سبک مهناز افشار

در اقدامی جالب مهناز افشار مدتی پیش در پیامی که برای تولد دخترش منتشر کرد از همسر سابقش که پدر دخترش است یاد کرد. او داستان بسیار عجیبی از کمک کردن به مردم سیستان را تعریف می‌کند (زمانی که خارج از ایران بوده است) که با او برخورد می‌شود (به دلیل کمک کردن! ) - که البته این را هم بگوییم ادعای او در حد تعریف شفاهی است و مدرکی نشان نداده است.

جالب است بدانید مهناز افشار ۱۴ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد ولی با این حال تبلیغی در صفحه خود انجام نمی‌دهد و اکثرا کارهای خیر می‌کند، بازیگران زیادی هستند که تنها با یک میلیون فالوور فقط به فکر تبلیغات و کسب درآمد از شهرت خود هستند

 

منبع: هنر امروز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...