|
کدخبر: 120633

قیمت بلیت سینما در این تاریخ نیم ‌بها می‌شود

در جلسه شورای صنفی نمایش مصوب شد که همزمان با روز ملی سینما بلیت تمامی سالن‌های سینما نیم‌بها شود.

سینما و تلویزیون قیمت بلیت سینما در این تاریخ نیم ‌بها می‌شود

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی سینما گفت: بر اساس مصوبه شورا بلیت سینماهای سراسر کشور در روز جمعه ۲۱ شهریور مصادف با روز ملی سینما نیم‌بها است.

شایسته در ادامه گفت: اعضای شورای صنفی نمایش در بازدیدهای مستمر که از سالن‌های سینما داشتند از وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام رضایت کرده و امنیت بهداشتی در فضای سینماها را برای حضور تماشاگران مساعد دانستند.

دبیر شورای صنفی نمایش ادامه داد: این شورا از کارکنان و مدیران سالن‌های سینما به خاطر ایجاد امنیت بهداشتی و فضای سلامت برای تماشاگران سینما تشکر و قدردانی می‌کند.

 مرتضی شایسته درباره خروجی جلسه ۱۶شهریور شورای صنفی نمایش گفت: طبق مصوبه جلسه امروز، از چهارشنبه ۱۹شهریورماه فیلم‌های سینمایی «کاکا» به کارگردانی علی سرآهنگ و تهیه‌کنندگی امیر سماواتی، «بی‌حسی موضعی»به کارگردانی حسین مهکام و تهیه‌کنندگی حبیب رضایی به روی پرده می‌روند و در ادامه از تاریخ ۲۶ شهریور نیز فیلم‌های «نارنجی پوش» به کارگردانی آرش لاهوتی و تهیه‌کنندگی علیرضا قاسم‌خان و «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده و تهیه‌کنندگی غلامرضا گمرکی اکران خواهند شد.

همچنین بنا به اعلام شایسته فیلم "آبادان یازده۶۰" به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسن کلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس از ۲۶شهریور به روی پرده می‌رود.

 

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر