|
کدخبر: 177779

اظهار نظر همتی درباره بداخلاقی در مناظره اول

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود به سازمان صداوسیما برای دومین مناظره انتخاباتی، گفت: من بد اخلاقی را در مناظره قبلی شروع نکردم دوستان دیگر شروع کردند.

سیاست داخلی اظهار نظر همتی درباره بداخلاقی در مناظره اول

عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در دومین مناظره انتخاباتی وارد صداوسیما شد.

وی در بدو ورود به صداوسیما در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که قول می‌دهید در مناظرات بداخلاقی نکنید، گفت: من که بد اخلاقی را در مناظره قبلی شروع نکردم؛ دوستان دیگر شروع کردند و بعضی از آنها را مجبورم پاسخ دهم و خیلی خوب است که به برنامه بپردازیم. ۲۹ بار نام من را بردند و تهمت و افترا زدند به جای آن به رقیب اصلی من ۵ دقیقه جایزه داند تا اضافه بیایند صحبت کنند.

همتی اضافه کرد:حتما سعی می‌کنم که برنامه ام را ارایه بدهم، من فکر میکنم انتخابات امروز انتخابی بین خوب و خوب تر یا بد و بدتر نیست، انتخاب امروز انتخابی است تا درها برای کنش گری شهروندان و برای نفس کشیدن جامعه باز بماند.

وی تصریح کرد: من آمدم اجازه ندهم این درها بسته شود. من آمدم مشت گروه هایی که چمبره زده اند بر اقتصاد، فرهنگ، رسانه و جامعه را باز کنم، اینها با مشت بسته اعتماد اجتماعی و سرمایه اجتماعی را پایین آوردند.

همتی بیان داشت: امیدوارم بتوانم با مباحثی که با مردم عزیزمان خواهم کرد نشان دهم دنبال دولت شفافیت ملی هستم و باید اقداماتی کنیم که آن روستایی عزیز نیاید بگوید خودتان و دولتتان را واگذار می‌کنم، دولت و کشور برای مردم است و من می‌خواهم نشان دهم که قدرت بی قدرت همان آسیب پذیر ترین اقشار جامعه خواهم بود.

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...