|
کدخبر: 160838

ربیعی:‌ تلاش‌های مذبوحانه دشمن رو به پایان است

سخنگوی دولت با اشاره به تحریم های امریکا علیه ایران گفت:این جنگ اقتصادی با همراه‌شدگی با کرونا، فشار زیادی به دهک‌های پایین جامعه وارد کرد. امروز تلاش‌های مذبوحانه دشمن رو به پایان است.

حجم ویدیو: 1.21M | مدت زمان : 00:00:54
سیاست داخلی

علی ربیعی سخنگوی دولت در آخرین نشست خبری در سال ۱۳۹۹، ظهر امروز(سه‌شنبه) به صورت ویدئو کنفرانس با بیان اینکه دولت و مردم سالی سخت را پشت سر گذاشتند، گفت: در این سال آثار تحریم و جنگ به اوج خود رسید. دولت همه تلاش‌های خود را کرد که به فکر امروز و فردای ایرانیان باشد

ربیعی گفت: این جنگ اقتصادی با همراه‌شدگی با کرونا، فشار زیادی به دهک‌های پایین جامعه وارد کرد. امروز تلاش‌های مذبوحانه دشمن رو به پایان است.

وی افزود: دولت با همه توان در مقابله با کرونا و جنگ اقتصادی و در سیاست خارجی اقدامات زیادی دنبال کرده است.

ربیعی تاکید کرد: اثار تحریم و جنگ اقتصادی در سال ۹۸ به اوج خود رسید. در نوروز جدید حتما تحولات جدیدی در پیش روی ملت  است. دولت با همه توان خود در مقابله با جنگ اقتصادی و کرونا و در سیاست خارجی اقدامات  بیشماری را انجام داده است.

سخنگوی دولت ادامه داد:  در سیاست خارجی در سال گذشته  موفقیت های زیادی را به دست اوردیم و در برابر فشار کم نظیردولت امریکا  با ایستادگی و اصرار بر دیپلماسی امریکا را در شورای امنیت و نشست های مجمع و دادگاه به انزوای اخلاقی و محکومیت حقوقی رساندیم. زمستان برجام به پایان می رسد و فصل جدید تعامل با جهان اغاز می شود هیچ کدام اینها  بدون شکیبایی دولت به دست نمی امد در سایه حمایت رهبری روز های سخت و زمستانی تحریم با درایت هایی که  اتخاذ می شود به  پایان میرسد.  

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...