|
کدخبر: 128831

نظر وزیر صمت درباره قیمت‌های دستوری خودرو

وزیر صمت با بیان این که قیمت‌های دستوری، صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت روبه‌رو کرده است گفت: با توجه نوع قیمت‌گذاری، شاهد سه نوع نرخ مصوب، تمام شده و نرخ بازار هستیم.

خودرو نظر وزیر صمت درباره قیمت‌های دستوری خودرو

علیرضا رزم‌حسینی با تاکید بر لزوم اتخاذ برخی تصمیمات چالشی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهبود شرایط کنونی کشور افزود: اگر همه بپذیریم که در مسیر منافع ملی حرکت کنیم در درازمدت به نفع اقتصاد ملی کشور خواهد بود.

وی گفت: برنامه‌ریزی شده است که از هفته آینده در مراکز عمده فروشی و بنکداری کنترل و نظارت‌های هوشمند صورت گیرد.

وزیر صنعت‌، معدن و تجارت افزود: در حالی این مسئولیت را قبول کردم که کشور در شرایط خاصی قرار دارد، اما با همه توان در پیشبرد امور این وزارتخانه، تلاش خواهم کرد.

رزم حسینی اضافه کرد: با توجه به شرایط موجود شاید۷۰ درصد وقت خود را در خصوص تنظیم بازار، معیشت و ارتزاق عمومی مردم می‌گذرانم تا بتوانیم به تصمیمات درست برسیم.

وی گفت: بر این باوریم که در تصمیم گیری‌ها باید با کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع مجلس شورای اسلامی به اجماع حداکثری برسیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: مبنای تصمیم‌گیری در این وزارتخانه رسیدن به اجماع حداکثری با کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

رزم حسینی همچنین با بیان این که قیمت‌های دستوری، صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت روبه‌رو کرده است گفت: با توجه نوع قیمت‌گذاری، شاهد سه نوع نرخ مصوب، تمام شده و نرخ بازار هستیم.

 

منبع: تسنیم
  • ناشناس ارسالی در

    اقای وزیر نیانده جا زدی در مورد گرانی خودرو

  • فرامرز احسانی از شهر جدید هشتگرد ارسالی در

    اگر قیمت خودرو یاارزاق بهدهمین روال پیش بهره صنعت ایران میخوابه مردم گرایش پیدا میکنند به کم مصرفی چه خودرو چه لوازم خانگی وچه خوراکی صنعت کشور به رکود میره بیکاری زیاد میشه ومردم طبق درامد قدرت خرید پیدا نخواهند کرد

ارسال نظر