|
کدخبر: 114329

اسامی برندگان فروش فوق‌العاده ایران خودرو منتشر شد

نتایج قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو پس از صحه‌گذاری مراجع ذیربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار گرفت.

خودرو اسامی برندگان فروش فوق‌العاده ایران خودرو منتشر شد

دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو از ۹ مردادماه به مدت سه روز با عرضه پنج محصول و با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه خودرو از طریق سایت فروش ایران خودرو صورت گرفت.

در این طرح بیش از ۹۸۰ هزار نفر برای ثبت نام اقدام کردند که ۱۴ هزار نفر از آنان در مراسم قرعه کشی انتخاب شدند. با هماهنگی صورت گرفته، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این لیست استفاده شود.

 درحال‌حاضر اسامی منتخبین قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار داراد.

 

منبع: تسنیم
 • ناشناس ارسالی در

  دولت محترم مردم را کشتی با این سهام بی عدالتی .
  یک لطفی بنما و به قیمت تعاونی و دولتی ارزان
  سهام هارابخر وبه خودت برگردان ملت شانس مالکیت
  هیچ چیز ندارد . قطره ابی که بخشیدی زپیش . متصل
  گردان به دریاهای خویش.

 • بهنام حسن پور ارسالی در

  در قرعه کشی طرح فوق العاده ایرانخودرو مرداد 1399 برنده اعلام شدم ولی یک روز بعد پیامک اومد برام که شما در خانواده دارای پلاک فعال هستید. پیگیری کردم و با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتری ایرانخودرو تماس گرفتم و آنها گفتند در خانوار شما پلاک فعال وجود دارد. بعد متوجه شدم منظورشان پدرم است که خودرو دارد. من یکسال است که ازدواج زسمی کردم و از خانواده پدرم جدا هستم . فقط به خاطر اینکه به پدر پیرم کمکی شده باشه یارانه ام رو جدا نکردم. شرکت محترم ایرانخودرو هم از طریق یارانه ها استعلام رو انجام داده. من نمی دونم پس نقش ثبت احوال اینجا چی شد؟ چرا از ثبت احوال استعلام نمی گیرن. الان اینجا حق من ضایع شده. واقعا اسلام همین است؟

ارسال نظر