|
کدخبر: 113209

معرفی گران قیمت ‌ترین خودروی مدرن جهان + عکس

طبق عادت هرساله، نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۹ کار خود را آغاز کرد و بسیاری از خودروسازن بزرگ جهانی توانستند از این فرصت استفاده کرده و جدیدترین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه معرفی کنند، اما نمایشگاه ژنو ۲۰۱۹ یک سورپرایز بسیار بزرگ داشت و آن هم معرفی یک خودروی جدید و کاملا منحصربه فرد توسط بوگاتی تحت عنوان "لا ویچر نویر" بود که به نوعی گران قیمت ‌ترین خودروی مدرن جهان تا به امروز به شمار می آید.

خودرو معرفی گران قیمت ‌ترین خودروی مدرن جهان + عکس

مهم ‌ترین ویژه "بوگاتی لا ویچر نویر" مربوط به ظاهر آن می شود و طبق ادعای شرکت سازنده، الگو گرفته از خودروی افسانه ‌ای بوگاتی یعنی " Type ۵۷ SC Atlantic" است که اولین نشانه آن در بدنه مشکی رنگ آن دیده می شود. این خودرو در فرم کلی بدنه به دیگر محصولات فعلی بوگاتی شباهت دارد، اما جزییات طراحی آن اختلاف زیادی داشته و همین موجب شده تا شاهد خلق یکی از محصولات منحصربه فرد بوگاتی تا به امروز باشیم.

در بخش فنی همه چیز آشناست و هیچگونه شگفتی جدیدی برای مخاطبان وجود ندارد. همانند خودروی بوگاتی شیرون و بوگاتی Divo، محصول منحصربه فرد این شرکت از همان موتور شانزده سیلندر ۸ لیتری استفاده می کند که خروجی قدرت آن برابر با ۱۴۷۹ اسب بخار بوده و گشتاور آن هم به عدد ۱۶۰۰ نیوتن متر خواهد رسید و این انتظار وجود دارد که شاهد یک عملکرد نزدیک به دیگر خودروهای بوگاتی باشیم.

 

منبع: روزپلاس

ارسال نظر