|
کدخبر: 183570

زوج خطرناک تهرانی دستگیر شدند ‌+ جزئیات

زوج تهرانی که در شهرری پاتوق معتادان راه انداخته بودند شناسایی و به دام افتادند. این زوج افیونی خرید و فروش حشیش می کردند که دستگیر و به زندان افتادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ  از دستگیری یک زوج قاچاقچی خبر داد و افزود: از آنان۵۷کیلو حشیش کشف شد.

 سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در تشریح جزییات این خبر اعلام کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب مشخص شد یک زوج جوان اقدام به توزیع و خرده فروشی حشیش در منطقه شهرری می کنند.

بازداشت زوجی که تهران را به هم ریختند

 

 وی در ادامه افزود: به دنبال این موضوع ماموران با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان، مخفیگاه و محل فعالیت آنان را در یک خانه مسکونی در یکی از محلات شهرستان ری شناسایی و بدین ترتیب شمارش معکوس برای دستگیری متهمان آغاز شد.

بازداشت زن و مردی که اراک را به هم ریختند

این مقام انتظامی افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت متهمان صادر شد و در ادامه ماموران پس از چندین شبانه روز رصد و پالایش اطلاعات به دست آمده روز گذشته متهمان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از محل ۵۷ کیلوگرم حشیش کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...