|
کدخبر: 176586

عجیب‌ترین طلاق؛ مشکل بچه نبود، اسم بچه شود!

زن باردار ۲۳ سال‌های به علت نامگذاری روی دخترش، تصمیم به طلاق گرفتن از همسرش کرده است.

زن بارداری پس از اینکه فهمید همسرش برای نامگذاری نوزاد متولد نشده‌اش چه تصمیمی گرفته است قصد به طلاق گرفت. این خانم ۲۳ ساله هفت ماه نخستین فرزندش را باردار است، اما آنها در تلاش هستند تا بر روی یک نام به توافق برسند.

همسر ۲۴ ساله او گفته است که نام این کودک را او خواهد گفت و زن می‌تواند نام دومین کودک را انتخاب کند، اما او کاملا از نامی که او پیشنهاد کرده است دل شکسته است زیرا نامی را انتخاب کرده است که نام نامزد سابقش است و آن زن ادعا می‌کند که او بیش از همه آن را دوست دارد.

او می‌گوید به دلیل حضور نامزد قبلی همسرش در شهر محل زندگی قبلی شان در روزهای اول روابطشان به دردسر زیادی افتادند، اما وقتی از آن منطقه دور شدند فکر کرد بهتر شده است ولی بعدها انتخاب اسم برای فرزند متولد نشده شان مشکل مجدد اوج گرفت.

او نوشت: " درخواست طلاق را داده ام زیرا من و همسرم نمی‌توانیم بر روی نام توافق کنیم. ممکن است مضحک به نظر برسد اما مشکلی جدی بین من و همسرم همین انتخاب اسم است.

ما دو سال است که با یکدیگر ازدواج کرده‌ایم. من ۷ ماه پیش باردار شدم، و به تازگی شروع به بحث در مورد اسم بچه داشتیم و هرکدام نظرمان را در مورد اسم فرزندمان مطرح کردیم ابتدا مشکلی پیش نیامده بود چون ما فکر می‌کردم نوزاد پسر است اما از زمانی که فهمیدیم فرزندم دختر است، شوهر من می‌خواهد نامش را هم نام نامزد سابقش انتخاب کند و این برای من بسیار دردناک و غیرقابل تحمل است، این نشان دهنده این است که هنوز او را فراموش نکرده است.

او گفت: " در آغاز رابطه به خاطر او مشکلاتی داشتیم اما او کنار رفت و مشکلات از بین رفت." او واقعا او را دوست داشت و هرگز آن را از من پنهان نکرد، اما من فکر کردم که این موضوع قبلا به پایان رسیده بود.

حالا او می‌گوید می‌خواهد اسم کودکمان را هم اسم نامزد قبلی‌اش بگذارد. به گفته همسرم رابطه او و نامزد قبلی‌اش پایان خوشی نداشت و این به این معنا نیست که او نمی‌خواهد یاد او را به کل فراموش کند و هرانچه او را به یادش می‌اندازد از خود دور کند او درک نمی‌کند که تصمیم او چقدر تاثیر بدی روی من می‌گذارد و می‌گوید این فقط هورمون‌ها است که تو را عصبی می‌کند نه انتخاب اسم از طرف من." آیا او هنوز عاشق همسر قبلی‌اش است که می‌خواهد فرزند را اینگونه نامگذاری کند!

کاربری پاسخ داد: "وقتی دختر شما بزرگ تر می‌شود، چطور آن را به او توضیح می‌دهید؟" اوه عزیزم، پدرت می‌خواست شما را هم نام نامزد سابقش انتخاب کند و دلیل انتخاب این نام این بوده که در ذهن او چون رابطه شان پایان خوشی نداشته، این به آن معنا نیست که او دوست ندارد هر روز به یاد او او نباشد و می‌خواسته با صدا زدن نام تو هر روز تو او را به یاد اورد. خانم‌های زیادی در این رابطه نظر داده‌اند اما نمی‌توان واقعا به هدف اصلی این آقا پی برد

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...