|
کدخبر: 163066

خفه کردن خواهر بخاطر نفرت از زن عمو

پسرجوانی که تصور می کرد خواهر ۲۴ ساله اش ماجرای حضور او برای کتک زدن زن عمویش را به اطرافیان اطلاع داده است، بسیار عصبانی شد و به درگیری با خواهرش پرداخت و او را خفه کرد.

حوادث خفه کردن خواهر بخاطر نفرت از زن عمو

قتلی هولناک در تعطیلات نوروزی زمانی رخ داد که جوان ۲۷ سال‌های از آمدن زن عمویش به شهرشان خبردار شد. او که مدعی بود نفرت عجیبی از زن عمویش دارد، دورهمی خانوادگی در باغ را رها کرد و به بولوار شهید نامجو بازگشت چون یقین داشت که زن عمویش هر زمان از اهواز مسافرت می‌کند، سری هم به خانواده او می‌زند! ولی زمانی که به منزل رسید فقط خواهرش را در خانه تنها دید. او که تصور می‌کرد خواهر ۲۴ سال‌هاش ماجرای حضور او برای کتک زدن زن عمویش را به اطرافیان اطلاع داده است، بسیار عصبانی شد و به درگیری با خواهرش پرداخت و او را خفه کرد.

بعد از این ماجرا هم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و موضوع را اطلاع داد. دقایقی بعد کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ نجفی (رئیس دایره قتل عمد) عازم بولوار نامجو شدند و جوان ۲۷ سال‌های را دیدند که با ایما و اشاره، اتاق دیگر منزل را نشان می‌داد. با انتقال این جوان به بیمارستان، تحقیقات گسترده‌ای با دستورات ویژه قاضی دکتر زرقانی آغاز شد و جوان ۲۷ ساله نیز بعد از مداوا به پلیس آگاهی انتقال یافت. این جوان که با نظارت مستقیم سرهنگ سلطانیان (رئیس اداره جنایی) مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفته بود، به قتل خواهرش اعتراف کرد. بررسی‌های تخصصی در این باره ادامه دارد.

 

منبع: همشهری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...