|
کدخبر: 147634

زمین دو خودرو را بلعید + عکس

نشست زمین در پارکینگ یک ساختمان مسکونی موجب فرو رفتن چرخ‌های دو دستگاه خودرو سواری در حفره ایجاد شده در کف پارکینگ شد.

در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی، نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۰۲ به همراه گروه امداد و نجات ۳ به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت ۰۶: ۰۲ دقیقه صبح امروز به محل حادثه دربلوار فردوس شرق، خیابان سلیمی جهرمی، کوچه موسی طاهر رهسپار شدند.

عکس-یک

محمد دیبا مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور یافته بود در مورد جزییات این حادثه گفت: محل حادثه یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه بود که به یکباره بخشی از کف پارکینگ در طبقه منفی یک این ساختمان فروکش کرد.

عکس-دو

وی افزود: بر اثر این حادثه، چرخ‌های دو دستگاه خودرو سواری پژو پرشیا و تویوتا که در کنار هم و داخل این پارکینگ پارک بودند به داخل حفره ایجاد شده، فرورفت و این خودروها در محل فروکش گرفتار شدند.

عکس-چهار

این مدیر عملیات آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت پس از کشیدن نوار هشدار در اطراف محل حادثه، با استفاده از تجهیزات مخصوص نجات و جرثقیل‌های دستی هر دو خودرو را از چندین قسمت مهار کردند.

عکس-چهار

دیبا با اشاره به این که علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است، اضافه کرد: نیروهای عملیاتی با تلاش ۴ ساعته هر دو وسیله نقلیه را از محل فروکش پارکینگ خارج کردند.

منبع: رکنا

ارسال نظر