|
کدخبر: 296862

تهرانی ها منتظر رگبار باشند

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان قسمتی ابری همراه با وزش باد، رگبار و رعد وبرق و در ساعات بعد از ظهر و شب وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد پیش‌بینی می‌شود.

جامعه تهرانی ها منتظر رگبار باشند

با بررسی نقشه‌های هواشناسی و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی وضعیت جوی استان تهران آسمان قسمتی ابری همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی همراه با رگبار و احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

از فردا (۲۱ خرداد) با ورود و فعالیت سامانه بارشی جدید، وقوع ناپایداری‌های محلی تا روز سه‌شنبه (۲۳ خرداد) به‌طور متناوب در بعضی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار باران رعدوبرق همراه با وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید خیزش موقت گردوخاک و در نقاط مستعد و ارتفاعات بارش تگرگ مورد انتظار است.

از روز دوشنبه (۲۲ خرداد) افزایش تدریجی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۱ خرداد) نیمه‌ابری در بعد از ظهر افزایش ابر، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۲۲ خرداد) نیمه‌ابری، در بعد از ظهر افزایش ابر، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد وبرق و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۲ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...